Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

2018 Ödüllerimiz

Call Center Life 2018
Call Center Life 2018

En Beğenilen Çağrı Merkezleri - Kadın İstihdamına En Fazla Katkıda Bulunan Çağrı Merkezi (Inhouse)

Garanti BBVA Emeklilik, Call Center Life dergisi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Beğenilen Çağrı Merkezleri” araştırmasında 2018 yılının “Kadın İstihdamına En Fazla Katkıda Bulunan Inhouse Çağrı Merkezi “ seçilmiştir. Türkiye’nin En Beğenilen Çağrı Merkezleri, sektör yöneticileri, çalışanlar ve müşterilerin değerlendirmeleri sonucunda belirlenmiştir. 2018 yılının “Kadın İstihdamına En Fazla Katkıda Bulunan Inhouse Çağrı Merkezi “ seçilen Garanti Emeklilik, kadının çalışma hayatındaki yerine verdiği önemi ve çalışanına değer veren şirket konumunu bir kez daha vurgulamıştır.

Kristal Elma
Kristal Elma

Banka, Sigorta ve Finansal Hizmetler ve Dijital Kampanya - Hizmet Kategorilerinde Bronz Ödül

Garanti BBVA Emeklilik 2018 dijital reklam kampanyası “Yeşilinizi tamamlayalım”, Kristal Elma Yaratıcılık Festivalinde, Banka Sigorta ve Finansal Hizmetler ve Dijital Kampanya-Hizmet kategorilerinde bronz ödüle layık görülmüştür.

A.C.E Awards
A.C.E Awards

Şikayetvar 2018 Hayat Emeklilik Sektör Birincisi

Garanti BBVA Emeklilik, sikayetvar.com’da yer alan gerçek şikayetleri baz alan, kusursuz müşteri deneyimi yaşatan markaların belirlendiği Türkiye’nin ilk ve tek yarışması A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards’ta dördüncü kez “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Emeklilik ve Hayat Markası” seçilmiştir.

sikayetvar.com 2018 yılında, şikayetçi müşterilere yönelik anketler gerçekleştirmiş ve bu anketler sonucunda oluşturulan “Müşteri Deneyimi Endeksi” ile en iyi müşteri deneyimi yaşatan firmalar belirlenerek A.C.E AWARDS ile başarıları taçlandırılmıştır. Anketlerde şikayetin çözüm sürecinden, sunulan hizmet ve çalışmaların kalitesine, tüm aşamaların marka algısına etkisine kadar pek çok düzeyde parametrenin ölçümlenmesi sağlanmıştır.