Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları ve Hizmetleri

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Çocuklara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nın Avantajları Nelerdir?

Sizin, çocuğunuzun ve yakınınızın sağlığınızı önemsiyoruz! Sağlık için atacağınız bir adımla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Çocuklara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetlerinden geniş kapsamda yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz!

    • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeniz sayesinde senCard Üyelik Programı’nın bir üyesi olacaksınız. Poliçe detaylarını, teminat limitlerinizi, sağlık ve ek hizmetlerinizin kapsamını öğrenmek için senCard mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.
    • Teminat kapsamında yer almayan sağlık giderleriniz için de, anlaşmalı olunan tüm kuruluşlarda, senCard özel indirimlerinden yararlanabileceksiniz.
    • Poliçenizin kapsamı anlaşmalı kuruluşlar içerisinde yer almayan bir kurumda yatarak tedavi almanız halinde poliçenizdeki özel şartlar ve teminat tablonuzdaki limitler kapsamındaki masraflarınız karşılanmış olacaktır.
    • Poliçenizin teminatlarına ek olarak sunulan Check- Up, Diş Bakım Paketi hizmetlerinden Garanti BBVA Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Üstte belirtilen maddeler Çocuklara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için de geçerlidir.

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Anlaşmalı Kurumlar

Kendinizin, çocuğunuzun ya da yakınınızın poliçesi kapsamında yer alan anlaşmalı kurumların listesine ulaşmak için tıklayın.

Ömür Boyu Yenileme

Ömür boyu yenileme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

SGK’lı olan, SGK prim borcu bulunmayan kişiler ve emekliler ile bunların yakınları ve ailesi(eşi/çocuğu)  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilir. 14 günlük ile 65 yaş (dahil) aralığındaki herkes Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yararlanabilir.

SGK’lı olan, SGK prim borcu olmayan, anne ve babalar dışında ebeveyn rızası ile çocuklarınızın/yakınlarınızın, emekliler (yakınları, ailesi) ve 14 günlük ile 65 yaş (dahil) aralığındaki herkes yararlanabilir.

Vergi İndirimi

Vergi avantajından faydalanın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile sağlığınız, Çocuklara Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile çocuğunuzun/yakınınızın  sağlığı güvence altındayken siz de ödediğiniz primlerde ortalama %27 vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajına ilişkin detaylı örneğe buradan ulaşabilirsiniz

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi