Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Fon Koçu Profillerimiz

Fon Koçu profilinizi belirlediğinizde, yatırım yaparken ne kadar risk alma eğiliminde olduğunuz hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu sayede, bireysel emeklilik birikiminize daha bilinçli bir şekilde yön verirsiniz.

Fon Koçu profillerimiz aşağıdaki risk gruplarından oluşur:

Temkinli (Düşük Riskli): Risk almak istemiyor, öncelikle ana paranızı korumak istiyorsunuz. Hedefim yüksek getiri değil temkinli olmayı tercih ederim diyenlerdensiniz.

Dengeli (Orta Riskli): Siz orta riskli profildesiniz ve yatırım konularına kısmen hakimsiniz. Önceliğiniz, paranızın değer kaybetmemesi ama güvende hissettiğiniz kadar risk alabilirsiniz. Yani tam bir denge kurma ustasısınız.

Girişken (Yüksek Riskli): Dinamik, yüksek riskli profildesiniz. Birikiminizi büyütmek için dönemsel riskleri almaktan kaçınmazsınız. Girişken ruhunu yatırımına da yansıtanlardansınız.

Gözü Pek (Çok Yüksek Riskli): Agresif, çok yüksek riskli profildesiniz. Getiri sağlamak sizin için önemli olduğundan risk almaya açıksınız. Kazanmak için gözü pek olanlardansınız.

Fon Koçu profilinizi öğrenmek için Garanti BBVA Emeklilik İnternet/Mobil'e giriş yaptıktan sonra Fon Koçu adımı üzerinden profil belirleme anketini doldurabilirsiniz.

Profilinizi belirledikten sonra, dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu'nun profilinize özel önerdiği fon paketini* uygulayabilirsiniz. Dilerseniz, dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu'nun görüşü ile kendi görüşünüzü birleştirerek fon dağılımınızı kendiniz de belirleyebilirsiniz.

Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu hakkında bilgi alarak, Garanti BBVA Emeklilik Mobil üzerinden birikiminizi kolayca yönetmek için hazırladığımız videoları hemen izleyin!

{card.spotText[itemList.index]}

Fon Koçu nedir?

Garanti BBVA Emeklilik İnternet/Mobil'e giriş yapın!

*Fon Koçu, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş ile Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. çözüm ortaklığı ile sunulmaktadır.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulabilmektedir. Mali durum ile risk ve getiri tercihlerinin çeşitliliğini göz önünde bulundurunca bu görüşlere dayanarak verilecek yatırım kararları beklentilere uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. görüşlerini yansıtmakta olup, getiri ve kazanç garantisi vermez. Müşteriler bu görüşlere uygun değişiklik yapma konusunda tamamen kendi değerlendirmelerine göre karar vermektedir. Fon Koçu aracılığıyla sunulan fon dağılımının beklenen getiriyi sağlamaması ihtimali daima mevcuttur ve bu risk müşteri tarafından kabul edilmektedir. @2022 Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi