Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Gizlilik Sözleşmesi

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., çağdaş bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığı anlayışı, müşteri memnuniyeti ve müşteri bilgilerinin güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile bireysel emeklilik ve hayat sigortaları işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.; garantibbvaemeklilik.com.tr, garantipension.com (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.), Garanti BBVA Emeklilik İnternet / Mobil'ine vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Web Sitemiz'den ve İnternet uygulamamızdan yalnızca ürün/hizmet başvurusu, bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi ve ürünler ile ilgili diğer işlemler yapılmaktadır.
  • Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ve İnternet Uygulamamıza ürün/hizmet başvurusu, bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler ve ürünler ile ilgili diğer işlemler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
  • Web Sitemiz, diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu değildir.
  • Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Web Sitemiz'de ve İnternet Sitemiz'de yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.'ye aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.
  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda şirketimize danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Saygılarımızla,
Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş