Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Neden Kritik Kadın Hastalıkları Sigortası

Belki her zaman sağlıklı olmanın garantisi yok; ama herhangi bir sağlık problemi karşısında finansal durumunuzu korumanın garantisi var!

Kritik Kadın Hastalıkları Sigortası; jinekolojik kanser türleri, meme kanseri, tiroit kanseri, kaza ve hastalık sonucu maluliyet kaynaklı oluşacak risklere ve yaşam kaybına karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır.

Özellikler

  • Kritik Kadın Hastalıkları Sigortası; jinekolojik kanser türleri, meme kanseri ve tiroit kanseri risklerine karşı finansal güvence sağlar. Alacağınız toplu para ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Bunun yanında, kaza ve hastalık sonucu oluşabilecek maluliyet ve yaşam kaybı durumlarında ise poliçede belirlenen teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.
  • Sigorta süresi 1 yıldır.
  • Ödemeniz gereken sigorta primi, yaşınıza göre hesaplanır.
  • Primlerinizi tercihinize göre peşin veya 9 taksite kadar hesabınızdan ya da kredi kartınızdan aylık olarak ödeyebilirsiniz.
  • 18 - 54 yaş aralığındaki Garanti BBVA müşterileri için geçerlidir, maksimum faydalanma yaşı 55’tir.
  • Bu hayat sigortası kapsamında poliçe yılı içinde Özel Anlaşmalı Sağlık Kurumlarında yılda bir (1) kez olmak kaydı ile mamografi ve mamografi sonucu doktor değerlendirmesi hediye olarak sunulacaktır.
  • Tehlikeli hastalıklar teminatı 100.000 TL, vefat ve maluliyet teminatları ise 10.000 TL’dir.

Özel Şartlar

  • Tehlikeli hastalıklar veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarına hak kazanabilmek için sigorta tarihinden itibaren 90 gün geçmiş olması gerekir. Vefat teminatı ise sigorta başlangıç tarihinden itibaren geçerlidir. Tehlikeli hastalıklar tazminatının ödenebilmesi için ilgili hastalıkların ve maluliyet durumunun kesin tespiti sonrasında, sigortalının 30 günlük süre sonunda yaşıyor olması gerekmektedir. Bu 30 günlük süre içinde yaşam kaybı gerçekleşmesi halinde sadece vefat tazminatı ödenir.

Vergi İndirimi

Vergi avantajından faydalanın!

Hayat sigortanız sizi korumaya devam ederken siz de sistemdeki vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Ödediğiniz primlerin aşağıda belirtilen kısımlarını, asgari ücretin yıllık brüt tutarını aşmamak kaydıyla gelir vergisi matrahından indirebilirsiniz.

  • Ücretliler için, ödendiği ayda elde edilen ücretin %15'i
  • Yıllık beyana tabi vergi mükellefleri içinse beyan edilen yıllık gelirin %15'i

Vergi avantajına ilişkin detaylı örneğe buradan ulaşabilirsiniz. 

Başvuru

Detaylı bilgi almak için 444 0 336’yı arayabilir ya da başvuruda bulunmak için Garanti BBVA şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz, bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi