Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Sertifikalarımız

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin beklentilerini aşmayı vazgeçilmez değerlerimizden biri olarak konumlandırıyor ve bu kapsamda müşterilerimize en hızlı ve etkin şekilde hizmet vermeyi, onlardan gelen talep ve şikayetleri en doğru şekilde değerlendirmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti alanındaki uygulamalarımızı ve süreçlerimizi belgelendirmek amacıyla 2017 yılının başında ISO 10002:2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi’ni kurmak için çalışmalarımıza başladık. Nisan ayında bağımsız denetim kuruluşu olan TÜV Austria Turk tarafından gerçekleştirilen denetimlerin ardından tüm lokasyonlarımız için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandık.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak kalite anlayışımızı geliştirmek ve bağımsız bir kurumla sürekliliğimizi garanti altına alabilmek amacıyla, 2005 yılında ISO 9001:2000 standardına göre ilk kalite yönetim sistemi belgemizi aldık. 2017 yılının Mart ayında yapılan denetim sonucunda ise TÜV Austria Turk tarafından ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sertifikası verilen tek emeklilik şirketi olduk. Belge almanın ötesinde; sürdürülebilir kalite anlayışının devamlı uygulandığı grubumuzda kalite yolunda bir adım daha ilerlemeyi, mevcut süreçleri müşterilerimizin öneri ve beklentileri doğrultusunda daha da etkin ve kaliteli kılmayı hedefliyoruz.

ISO 9001 modelinin; müşteri odaklı proses kontrolünün yanı sıra çalışan memnuniyetini de göz önünde bulundurması, sürekli iyileştirme mantığına sahip olması ve diğer sistemlerle uyum içinde çalışabilmesi hem etkin hem de kaliteli bir yönetim sistemini benimseyen şirketimiz için kılavuz niteliğindedir.