Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

DijiBES Kampanyası

çocuklara bes kampanyası 2021

  • 01 Mayıs - 31 Mayıs  2024 tarihleri arasında Garanti BBVA İnternet veya Mobil’den 1.000 TL’ye DijiBES yaptırıp, 1.000 TL’de ek katkı payı alabilir
  • dilerseniz de  Garanti BBVA İnternet veya Mobil’den sadece 250 TL’ye DijiBES Emeklilik Planı yapabilirsiniz. Hem kendinize hem de çocuğunuza DijiBES Emeklilik Planı yaptırabileceğinizi unutmayın!
DijiBES Emeklilik Planı

Avantajlı kampanyalarımızın detayları aşağıdadır.

1.000 TL BES Kampanya Detayları:
  • 01 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil veya İnternet’ten aylık en az 1.000 TL ödemeli DijiBES & Çocuklara DijiBES başlatan müşterilerimiz, sözleşmelerine ek 1.000 TL hediye!
  •  

Kampanya detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil

Garanti BBVA Mobil’e giriş yapıp ‘’başvuru’’ adımından  BES’i seçip hem kendiniz hem çocuğunuz için kampanyaya katılabilirsiniz.

Masaüstü

www.garantibbva.com.tr adresinden Garanti BBVA İnternet’e giriş yapıp ‘’başvuru’’ adımından  BES’i seçip hem kendiniz hem çocuğunuz için kampanyaya katılabilirsiniz.

Dilerseniz başvurunuzu web sitemiz üzerinden de kendiniz ve çocuğunuz için yapabilirsiniz. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

BES’te 100 TL Bonus Kampanya Detayları:
  • 01 - 31 Mayıs  2024 tarihleri arasında 18 yaş altı çocuklara bireysel emeklilik sözleşmesi (BES) yaptırın 100 TL Bonus avantajından yararlanın!* Ödeme aracını Garanti BBVA Bonus kredi kartı olarak belirlemeniz durumunda ilk katkı payı ödemesinin provizyon süresi sonunda, ilgili ayı takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yüklenecektir.
*Bonusların, kredi kartına yüklendiği tarihi müteakip 1 ay süre içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak için 18 yaş altı BES sözleşmeleri için minimum aylık ödenecek katkı payı tutarı 500 TL’dir. Her ödeyen bonus kampanyasından 1 kez yararlanabilir. Bonus kampanyaları birleştirilemez.

Bonus kampanya detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Geçmiş kampanyalar için tıklayın.