Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Kazançlı Plan

“Emeklilik birikimimi büyütmek istiyorum” diyorsanız, BES yaptırın, avantajlardan faydalanın!

Emekli ikramiyeniz ya da emekli maaşınız ile BES yaptırarak hem ikinci emeklilik hakkınızı başlatabilir hem de fon getirileri ve %30 devlet katkısı ile birikimlerinize değer katabilirsiniz.

Ayrıca Bonus ve Flexi kredi kartınızla yaptığınız ödemelerde kazandığınız bonuslarınızı BES hesabınıza aktararak emeklilik birikiminizi artırabilirsiniz.

Katkı payı: Ayda 3.240 TL 

BES ile gelecek güvenceniz için bir adım atın!

Başlangıç kapitali olarak 64.792 TL ödeme yaptıktan sonra, aylık sadece 3.240 TL ödeyerek birikiminizi arttırabilirsiniz. (2024 yılı içinde maksimum 72.009,00 TL’ye kadar devlet katkısı alma imkanınız bulunmaktadır. 2024 yılı boyunca katkı payı ya da ek katkı payı ödemelerinizin toplamının 240.030,00 TL olması halinde, devlet katkısı hesabınızda ekstra 72.009,00 TL birikecektir.)

Avantajları

  • Yönetim gider kesintisi yok!

Kazançlı Plan’ı tercih ederseniz, yönetim gider kesintisi ödemezsiniz.

  • Giriş aidatı yok!
  • 2.000 TL sizden 600 TL de devletten!

%30 devlet katkısı, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin benzersiz avantajlarından biri.

Devlet Katkısı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

  • Bonus’u en bol emeklilik!

Bonus Card’ınızda biriken bonuslarınızı bireysel emeklilik hesabınıza aktararak daha çok birikim elde edebilirsiniz.

Bonus Card başvurusu yapmak için tıklayınız.

  • Plan ve fon değişikliği!

Bireysel emeklilik planınızı yılda 4 kez değiştirebilir, birikiminizi sizin için daha uygun olduğunu düşündüğünüz bir planda değerlendirebilirsiniz. Üstelik, birikimlerinizin hangi fonlarda değerlendirileceğini belirleyebilir ve yılda 12 kez fon dağılımınızı değiştirebilirsiniz.

  • Ödeme kontrolü sizde!

Bireysel emeklilik planları size esnek ödeme seçenekleri sunar. Dilediğiniz zaman aylık katkı payı ödemelerinizi yükseltebilir, emeklilik planınızın asgari katkı payına kadar düşürebilir ya da ödemelerinize ara verebilirsiniz. Ayrıca ara dönemlerde ek ödemeler yaparak birikiminizi büyütebilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Ertelenmiş Giriş Aidatı

5 yıldan önce sistemden ayrılmanız ya da  sözleşmenizi başka bir emeklilik şirketine aktarmanız halinde, henüz tarafınızdan tahsil edilmeyen 5 yıllık yönetim hizmet bedeli, çıkış anında “çıkış aidatı” olarak (Asgari Brüt Ücret*%8,5*5) toplam birikiminizden düşer.

Hangi Fonda Ne Kadar Kesinti Yapılır?

EYF: Emeklilik Yatırım Fonu * Fon İşletim Gideri Kesintisi ve mevzuatta belirlenmiş diğer fon giderleri için alınabilecek maksimum kesinti tutarıdır.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi