Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Finansal Danışmanlık

Size özel Finansal Danışmanlarınız birikiminize, geleceğinize, sağlığınıza, çocuklarınıza ve sevdiklerinize iyi bakabilmeniz için her zaman yanınızda.

Finansal Danışmanlarımız BES’te belli bir birikime ulaşmış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler üretmekte, tecrübeli ve uzman kadrosu ile kişiye özel yatırım danışmanlığı sağlamaktadır.

Bu hizmetimiz ile;

    • BES ve Çocuklara BES, Hayat ve Sağlık Sigortası konularında düzenli olarak profesyonel eğitime tabi tutulan Finansal Danışmanlarımız size rehberlik eder.
    • Finansal Danışmanınız belli periyotlarla sizleri arayarak birikimlerinizi, fon getirilerinizi ve yatırım tercihlerinizi sizinle birlikte değerlendirir ve birikimlerinize yön vermenizi sağlar.
    • Tamamen özel müşterilerimiz için oluşturulmuş olan hizmet hattı üzerinden tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir ve ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.
    • Dijital kanal kullanımı sırasında aklınıza takılan herhangi bir soru için hızlıca size özel olan hattımıza bağlanıp sorularınızı finansal danışmanlarımıza iletebilirsiniz.
    • Müşterilerimizin bugünden kendilerine iyi bakmaları için hayata geçirdiğimiz Sağlıklı Yaşa programımızdan özel fırsatlarla yararlanabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular veya yaşadığınız sorunlar ile ilgili Finansal Danışmanınıza size özel hizmet hattımızdan* ulaşabilirsiniz.

*Bu hizmet hattı, BES birikimi 100.000 TL ve üzeri olan müşterilere hizmet vermektedir.