Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Destek Verdiğimiz Diğer Projeler

'UNICEF Gümüş Kanat' ile Çocuklarımızın Geleceğine Destek Olmaya Devam Ediyoruz.

2017 yılı itibarıyla, UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türkiye’deki ve dünyadaki çocukların yaşama ve gelişme, sağlık ve eğitim hizmetlerine ulaşma ve yaşıtlarıyla eşit haklara kavuşmaları için yaptığı çalışmalara destek vermeye başladık ve ‘UNICEF Gümüş Kanat’ sahibi olduk. Garanti BBVA Emeklilik olarak, verdiğimiz destekle, çocukların temel ihtiyaçlarını gidermenin yanı sıra çocuklar açısından kalıcı değişiklik yaratan uzun soluklu çalışmaların gerçekleştirilmesine de katkıda bulunuyoruz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliği ile çocuklarımızın eğitim ve kişisel gelişimlerine yönelik projelerimiz devam ediyor.

2006 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfı ile birlikte, toplum gönüllüsü gençlerin köylerde okul onarımlarına yardım etmesi, sokak çocuklarına ağabeylik yapması, olanakları sınırlı küçüklerin SBS ve LYS sınavlarına hazırlanması, Gençlik Hizmet Merkezleri'nde okuma-yazma öğretilmesi ve bilgisayar kursları verilmesi gibi birçok çalışmaya destek veriyoruz.

Ayhan Şahenk Vakfı “Gezici Sağlık Hizmetleri” Projesine Destek

Ayhan Şahenk Vakfı iş birliği ile yürüttüğümüz Gezici Sağlık Hizmetleri projesi kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanında, "Göz Sağlığı", "Genel Sağlık" ve "Çocuk Sağlığı" konularında hizmet vermek üzere özel olarak tasarlanmış modern sağlık araçlarıyla, ilköğretim çağındaki çocuklar başta olmak üzere, sosyal güvencesi olmayan ve maddi olanakları sınırlı kişilere sunulan sağlık hizmetlerine 12 yıl boyunca destek verdik.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nda "Bankacılık ve Sigortacılık" Programını Hayata Geçirdi.

Garanti BBVA Emeklilik, 2007 – 2008 eğitim öğretim yılında Kapadokya Meslek Yüksekokulu'nun eğitim programlarına "Bankacılık ve Sigortacılık" bölümünü ekledi. 2014 yılına kadar Şirket yöneticileri, belirli aralıklarla bireysel emeklilik sistemi ve hayat sigortacılığı üzerine dersler verdi ve sunulan staj ve iş imkanlarıyla öğrencileri iş dünyasına hazırladılar. Ayrıca, okula ait eski bir medreseyi restore eden Garanti BBVA Emeklilik, "Garanti BBVA Emeklilik Kütüphanesi" isimli bir kütüphaneyi de hizmete sundu.