Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Emeklilik Yatırım Fonlarımız

Bireysel emeklilik yatırım fonlarınızı, yatırım tercihiniz ve getiri beklentileriniz doğrultusunda belirleyerek, birikiminizi yönetebilirsiniz.

Fonlarınızın performansını kolayca takip edebilmeniz için aşağıda sunduğumuz seçeneklerden hangisi sizi daha iyi tanımlıyorsa, onu seçebilir, birikiminize kolayca yön verebilirsiniz.

{card.spotText[itemList.index]}

Fon Koçu nedir?

Smart Fon

“Piyasaları sürekli takip etmek zorunda kalmayayım, param kumbarada birikir gibi biriksin” diyen müşterilerimiz için.

Smart Fon, dönem dönem inişleri ve çıkışları olsa bile, orta ve uzun vadede pozitif getiri kazandırmayı hedefleyen akıllı bir fonumuzdur. Piyasaları düzenli takip etmek istemiyor, vadeli mevduata yakın bir getiri hedefliyorsanız "Smart Fon" tam da size göre. 

Fon Koçu

”Birikimimi hangi fonlarda değerlendirmeliyim?” diyorsanız birikiminizi büyütmeniz için "dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu" ile tanışabilirsiniz.

Üstelik Fon Koçu’nun otomatiği de var. Yaşınıza ve risk tercihinize göre  Otomatik Fon Koçu ile fon dağılımınızın sizin adına “otomatik” yönetilmesini de sağlayabilirsiniz.                                          

Dilerseniz fonlarınızı katılım fonlarında da değerlendirebilirsiniz. Birikiminizi kendiniz yöneterek fon portföyünüzü oluşturmayı tercih ederseniz, en uygun fonları belirleyebilmek için fon performanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Bireysel emeklilik yatırım fonlarınız nasıl yönetiliyor?

Bireysel emeklilik birikiminize yön veren yatırım fonlarımız, uzman portföy yöneticilerimiz tarafından profesyonel bir şekilde yönetilir, birikiminiz emin ellerde daha da değerlenir.

Sistemde yer alan her bir emeklilik yatırım fonunun, para ve sermaye piyasalarında yatırım yapacağı varlıklar, ilgili fonun izahnamesinde detaylı olarak anlatılan kurallara ve kısıtlara göre şekillenir. Her bir fonun içerisindeki enstrümana göre, fonun türü, getirisi ve riski farklılaşmaktadır. Dolayısıyla seçeceğiniz fon, getirinizi ve tabii ki emeklilik birikiminizi belirler.

Uzman portföy yöneticileri tarafından yönetilen emeklilik yatırım fonlarımız için günlük gözetim, denetim ve bilgilendirme yapılmakta ve fon varlıkları Takasbank’ ta saklanmaktadır.

Nasıl müşteri olurum?

Garanti BBVA Emeklilik müşterisi değilseniz şubeye gitmeden, Garanti BBVA İnternet / Mobil  "Başvuru" menüsü altından DijiBES Plan için sözleşmenizi anında oluşturarak sisteme hemen katılabilirsiniz. 

Dilerseniz, bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Bireysel emeklilik sözleşmeniz başka şirkette olsa da BEFAS ile fonlarımıza yatırım yapabilirsiniz. Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu (BEFAS) üzerinde işlem gören fonlara ve detaylarına  www.tefas.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi