Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Avantajlı Çocuklara BES Planı

Çocuğunuzun gelecek hayalleri için gelin beraber biriktirelim! 18 yaş altı çocuğunuzun geleceğini şimdiden garanti altına almak Avantajlı Çocuklara BES Planı ile mümkün!

Katkı payı: Ayda 465 TL

Siz de çocuğunuzun geleceğini güvence altına almak istiyorsanız gelin biriktirmeye bugünden başlayalım!

“Avantajlı Çocuklara BES” ile çocuğunuzun gelecek hayalleri için en hızlı adımı atın! Dilerseniz bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Avantajları

    • Avantajlı katkı payı

Avantajlı Çocuklara BES Planı ile ayda 465 TL'den başlayan katkı payı ödemeleri ile yaşam standardınızdan ödün vermeden, çocuğunuzun gelecek yıllarını garanti altına alabilirsiniz. Dilerseniz ödeyeceğiniz katkı payını arttırıp, azaltabilirsiniz.

    • 100 TL sizden 30 TL de devletten...

%30 devlet katkısı, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin benzersiz avantajlarından biri. Bireysel emeklilikte, ödediğiniz her 100 TL’niz 130 TL olur. Örneğin, siz her ay 1.000 TL’lik bir ödeme gerçekleştiriyorsanız, devlet de bunun üzerine 300 TL katkı sağlar ve birikim hesabınıza 1.300 TL olarak yansır.

Devlet Katkısı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

    • Plan ve fon değişikliği!

Bireysel emeklilik planınızı yılda 4 kez değiştirebilir, birikiminizi sizin için daha uygun olduğunu düşündüğünüz bir planda değerlendirebilirsiniz. Üstelik, birikimlerinizin hangi fonlarda değerlendirileceğini belirleyebilir ve yılda 12 kez fon dağılımınızı değiştirebilirsiniz.

    • Ödeme kontrolü sizde!

Bireysel emeklilik planları esnek ödeme seçenekleri sunar. Dilediğiniz zaman aylık katkı payı ödemelerinizi artırabilir, emeklilik planınızın asgari katkı payına kadar düşürebilir ya da ara dönemlerde ek ödemeler yaparak fonunuzu büyütebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz dönemlerde ödemelerinize ara verebilirsiniz.

    • Finansal Danışmanlarımız hedefinize giden yolda daima yanınızda!

Finansal Danışmanlarımız ile tanışmak için tıklayın!

Önemli Bilgiler

Ertelenmiş Giriş Aidatı

Hiç olmasını istemeyiz ama 5 yıldan önce sistemden ayrılmanız ya da  sözleşmenizi aktarmanız halinde 5  yıllık toplam tahsil edemediğimiz yönetim hizmet bedeli çıkış anında çıkış aidatı olarak (Asgari Brüt Ücret*%8,5*5) toplam birikiminizden tahsil edilir.

Yönetim Gider Kesintisi

BES’e girdiğinizde, sadece ilk 5 yıla ait her sözleşme yılına karşılık gelen takvim yılının ilk 6 ayı için açıklanan Asgari Brüt Ücretin %8,5’i olarak belirlenen tutar, yönetim gider kesintisi olarak birikiminizden taksitli şekilde tahsil edilecektir.

Hangi Fonda Ne Kadar Kesinti Yapılır?

EYF: Emeklilik Yatırım Fonu * Fon İşletim Gideri Kesintisi ve mevzuatta belirlenmiş diğer fon giderleri için alınabilecek maksimum kesinti tutarıdır.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi