Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

“Çocuklara BES” ile 18 yaş altı çocuklarımızın gelecekleri için birikim yapmak istiyorsanız sizi de aramıza bekliyoruz!

Çocuğunuzun hayal ettiği geleceğe kavuşmasını istemez misiniz? Yapmanız gereken tek şey, çocuğunuza Bireysel Emeklilik Sözleşmesi oluşturarak her ay düzenli olarak gelirinizin bir kısmını birikim için ayırmak ve onların geleceklerine bugünden yön vermek. “Çocuklara BES” hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz; aklınıza takılan tüm sorularınızın cevapları için buradayız.

BES’te 18 Yaş Altı Avantajları Nelerdir?

Çocuğunuza ekonomik kaygılardan uzak, rahat ve mutlu bir gelecek yaşatmayı istemez misiniz? Çocuğunuz için yaptığınız birikimlerle bu imkan sağlayan “Çocuklara BES”, yatırım konusunda işinizi kolaylaştıracak pek çok avantaja da sahip. 18 yaş altı BES avantajlardan bazıları:

  • Ayda 285 TL'den başlayan katkı payı ödemeleri ile yaşam standardınızdan ödün vermeden, çocuğunuzun gelecek yıllarını garanti altına alabilirsiniz. Dilerseniz ödeyeceğiniz katkı payını arttırıp, azaltabilirsiniz.
  • Başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısından faydalanarak, sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %30 oranında devlet katkısı* alırsınız. Örneğin, siz her ay 300 TL’lik bir ödeme gerçekleştiriyorsanız, devlet de bunun üzerine 90 TL katkı sağlar ve birikim hesabınıza 390 TL olarak yansır.
*Bir katılımcıya ödenebilecek devlet katkısı, yıllık brüt asgari ücretin %30'u ile sınırlıdır. 2023 için bu tutar maksimum 42.160,5 TL'dir.
  • Birikimlerinizin hangi fonlarda değerlendirileceğini belirleyebilir ve yılda 12 kez fon dağılımınızı değiştirebilirsiniz.
  • Ödeme periyoduna kendiniz karar verebilirsiniz (Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık).
  • Dilediğiniz zaman ödemelerinize ara verebilir, daha sonra tekrar devam edebilirsiniz.
  • Üstelik, çocuğunuz olmasa dahi velisinin/vasisinin onayı ile 18 yaş altındaki çocuklara BES hesabı açabilirsiniz. Siz de yeğeninizin, kardeşinizin, kuzeninizin veya torununuzun geleceği için birikim yapmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Çocuğunuzu sisteme ne kadar erken dahil ederseniz, birikimlerinin de bir o kadar yüksek olacağını hatırlatmak isteriz.

Çocuklara BES ürün broşürünü incelemek için tıklayın.

“Çocuklara BES” Oluşturmak için En Doğru Zaman: Şimdi

Mesleğiniz, gelir durumunuz, çalışma koşullarınız, çocuk sayınız… Şartlarınız her ne olursa olsun, “Çocuklara BES” hesabı açmak için en doğru zaman, hemen şu an. “Yetişkin olmasına daha çok var. Bir ara yaptırırım” diyenlere de küçük bir hatırlatma: Zaman hızla akıyor, göz açıp kapayıncaya kadar 18 yaşına gelecek olan çocuğunuzun geleceği için ne kadar erken yatırım yapmaya başlarsanız, ileride o kadar rahat edersiniz!

Siz de şimdi çocuklarımıza en uygun emeklilik planını seçerek;  gelecekleri için bugünden bir adım atın!

Siz de çocuğunuzun geleceği için birikim yapmak istiyorsanız hemen “Çocuklara BES” sözleşmesi oluşturun, onların gelecekleri için birlikte biriktirelim!

Çocuklara BES (18 yaş altı) detaylı bilgisi için 444 0 336’yı arayabilirsiniz. Dilerseniz, bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Çocuklara BES’te Bilmeniz Gerekenler

Çocuklara BES Veli/Vasi Yetkileri

Çocuğunuz 18 yaşını doldurmadan bireysel emeklilik sözleşmesinden erken çıkış yapmak istediğiniz durumlarda; çıkış anında evlilik birliğiniz devam ediyorsa vukuatlı nüfus kayıt örneğinizi ve eşinizin çıkış işlemini kabul ettiğine dair onay yazısını şirketimiz ile paylaşmanız gerekmektedir.

Çıkış anında evlilik birliğiniz devam etmiyorsa; vukuatlı nüfus kayıt örneği ile velayetin kimde olduğunu gösteren mahkeme kararı ve kesinleşme belgesini şirketimize iletmeniz gerekmektedir. Çıkış anında boşanma davası devam ediyorsa geçici velayet kararını şirketimize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sizlere daha hızlı ve doğru bilgilendirme sağlayabilmemiz için sistemlerimizde bulunan iletişim bilgilerinin yasal veliye/vasiye ait güncel bilgiler olduğuna emin olmanızı rica ederiz.

Geleceğe Umutla Bakan Çocuklar İçin...

Siz çocuğunuzun geleceği için BES başlatarak bir adım atıyorsunuz. Biz de geleceğe gülümseyerek ve umutla bakan çocuklar için; Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine katkıda bulunuyoruz.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi