Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

“Çocuklara BES” ile çocuklarımızın gelecekleri için birikim yapmak istiyorsanız sizi de aramıza bekliyoruz!

Çocuğunuzun hayal ettiği geleceğe kavuşmasını istemez misiniz? Yapmanız gereken tek şey, çocuğunuza Bireysel Emeklilik Sözleşmesi oluşturarak her ay düzenli olarak gelirinizin bir kısmını birikim için ayırmak ve onların geleceklerine bugünden yön vermek. “Çocuklara BES” hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz; aklınıza takılan tüm sorularınızın cevapları için buradayız.

Çocuklara BES Avantajları Nelerdir?

Çocuğunuza ekonomik kaygılardan uzak, rahat ve mutlu bir gelecek yaşatmayı istemez misiniz? Çocuğunuz için yaptığınız birikimlerle bu imkan sağlayan “Çocuklara BES”, yatırım konusunda işinizi kolaylaştıracak pek çok avantaja da sahip. Bu avantajlardan bazıları:

  • Ayda 150 TL'den başlayan katkı payı ödemeleri ile yaşam standardınızdan ödün vermeden, çocuğunuzun gelecek yıllarını garanti altına alabilirsiniz. Dilerseniz ödeyeceğiniz katkı payını arttırıp, azaltabilirsiniz.
  • Başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısından faydalanarak, sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %25 oranında devlet katkısı* alırsınız. Yani her 100 TL'niz devlet katkısıyla 125 TL olur.
*Bir katılımcıya ödenebilecek devlet katkısı, yıllık brüt asgari ücretin %25'i ile sınırlıdır. 2021 için bu tutar 10.732,50 TL'dir.
  • Birikimlerinizin hangi fonlarda değerlendirileceğini belirleyebilir ve yılda 12 kez fon dağılımınızı değiştirebilirsiniz.
  • Ödeme periyoduna kendiniz karar verebilirsiniz (Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık).
  • Dilediğiniz zaman ödemelerinize ara verebilir, daha sonra tekrar devam edebilirsiniz.
  • Üstelik, çocuğunuz olmasa dahi velisinin onayı ile 18 yaş altındaki çocuklara BES hesabı açabilirsiniz. Siz de yeğeninizin, kardeşinizin, kuzeninizin veya torununuzun geleceği için birikim yapmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Çocuğunuzu sisteme ne kadar erken dahil ederseniz, birikimlerinin de bir o kadar yüksek olacağını hatırlatmak isteriz.

“Çocuklara BES” Oluşturmak için En Doğru Zaman: Şimdi

Mesleğiniz, gelir durumunuz, çalışma koşullarınız, çocuk sayınız… Şartlarınız her ne olursa olsun, “Çocuklara BES” hesabı açmak için en doğru zaman, hemen şu an. “Yetişkin olmasına daha çok var. Bir ara yaptırırım” diyenlere de küçük bir hatırlatma: Zaman hızla akıyor, göz açıp kapayıncaya kadar 18 yaşına gelecek olan çocuğunuzun geleceği için ne kadar erken yatırım yapmaya başlarsanız, ileride o kadar rahat edersiniz!

Siz de şimdi çocuklarımıza en uygun emeklilik planını seçerek;  gelecekleri için bugünden bir adım atın!

Siz de çocuğunuzun geleceği için birikim yapmak istiyorsanız hemen “Çocuklara BES” sözleşmesi oluşturun, onların gelecekleri için birlikte biriktirelim!

Detaylı bilgi için 444 0 336’yı arayabilirsiniz. Dilerseniz, bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi