Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

PERYÖN İnsan Yönetimi Ödül Programı

PERYÖN İnsan Yönetimi Ödül Programı, kurumların insan yönetiminde çıktıkları yolculuğu desteklemek, onlara dünyaca kabul görmüş ölçütlerle yol göstermek ve ipi başarı ile göğüsleyenleri ödüllendirmek amacıyla gerçekleşen bir organizasyondur. Her yıl ilgili kategorilere başvuran şirketler arasından o yılın en iyi ve en başarılı çalışmaları yapılan titiz jüri değerlendirmeleri sonucu belirlenir ve İnsan Yönetimi uygulamalarında örnek gösterilerek ödüllendirilir.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak 2014 yılı PERYÖN İnsan Yönetimi Ödül Programı kapsamında Eğitim ve Gelişim Yönetimi Kategorisi başvurumuzu takiben, Mayıs ayı içerisinde jüri ön değerlendirme sürecini ve 17 Haziran'da PWC tarafından gerçekleştirilen saha ziyareti süreçlerini başarıyla tamamladık.

2 Ekim tarihinde gerçekleştirdiğimiz jüri sunumu sonrasında 4 Kasım'da Ak Sigorta ve Coca Cola ile birlikte ödül kategorisine aday 3 finalist şirketten biri olduk.

Yapılan nihai jüri değerlendirmeleri sonucu 2014 PERYÖN İnsan Yönetimi Ödül Programı Eğitim ve Gelişim Yönetimi kategorisinde birinci olarak ödülümüzü aldık.

Stevie International Business Awards

Uluslararası alanda prestijli bir ödül organizasyonu olan ve bu sene 11.'si düzenlenen Stevie Awards'da "Sigorta Sektörü Yılın Pazarlama Kampanyası" kategorisinde "Gümüş Ödül"e layık görüldük.

Dünya çapında hem kurumların hem de bireylerin başarılı projelerle katıldıkları Stevie Ödül organizasyonuna bu sene 60'dan fazla ülkeden başvuru yapıldı.

Bireysel emeklilik sektöründe lider konuma yerleşmemize katkıda bulunan kişiselleştirilmiş hizmet ve projelerimiz, sosyal medya ve diğer interaktif kanalların etkin kullanımı ve 360 derece iletişim çalışmalarımızla bireysel emeklilik sistemi hakkında farkındalık yarattığımız, müşterimiz olan ya da olmayan herkese sistemle ilgili rehberlik ettiğimiz başarılı kampanyalarımızın yanı sıra müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek amacıyla süreçlerimizi, teknolojik altyapımızı da müşteri ve çalışan merkezli bir bakış açısıyla geliştirmemiz sonucunda bu prestijli ödül organizasyonunda "Sigorta Sektörü Yılın Pazarlama Kampanyası" kategorisinde Gümüş Ödül'e layık görüldük.

Bu ödülü almamızda büyük desteği olan, bizlerle aynı yolda yürüyen tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Annual Report Competition Awards

2013 Faaliyet Raporumuz, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen Amerikan kuruluşu MerComm'un gerçekleştirdiği ve faaliyet raporlarının Oscar'ı sayılan ARC (Annual Report Competition) Ödülleri'nde, Altın Ödül'e layık görüldü!

Her yıl New York'ta iletişim profesyonellerini bir araya getiren, uluslararası alanda "Faaliyet Raporlarının Oscarı" olarak tanınan ve bu yıl 28.si düzenlenen ARC Ödülleri'ne 30'u aşkın ülkeden, 3.000'in üzerinde başvuru yapıldı. ARC Ödülleri'nde 2013 Faaliyet Raporumuzla; Sigortacılık alanında; Non-Traditional Annual Report kategorisinde "Altın Ödül" almaya hak kazandık.

LACP Vision Awards

2013 Yılı Faaliyet Raporumuz, Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından düzenlenen LACP Vision Awards'ta iki ayrı kategoride en iyi faaliyet raporu seçildi. EMEA bölgesi sigortacılık kategorisinde en prestijli ödül olan "Platinum" ve "Best Annual Report Cover Platinum" ödüllerine layık görülen Faaliyet Raporumuz; tüm kategorilerde dünyada en iyi 56. ve EMEA bölgesinde en iyi 21. faaliyet raporu seçildi.

2001 yılından bu yana her yıl düzenlenen, faaliyet raporu alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen LACP Vizyon Ödülleri'nde, bu sene 1000'in üzerinde rapor değerlendirildi. 20'den fazla ülkeden yüzlerce kurumun başvuruda bulunduğu LACP Vision Awards'ta 2011, 2012 ve 2013 yılında olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görüldük.

IPRA Altın Küre Ödülleri

2008 yılında hayata geçirdiğimiz Hobi Kulüpleri projemiz, IPRA (International Public Relations Association) tarafından bu yıl 23.'sü düzenlenen Altın Küre Ödülleri'nde "Halkla İlişkiler" ve "Finansal Hizmetler" kategorilerinde aldığı iki ödülün yanı sıra gecenin en önemli ödüllerinden biri olan ve jüriden bağımsız olarak Birleşmiş Milletler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda yalnızca bir projenin almaya hak kazandığı "Birleşmiş Milletler Özel Ödülü"nü de almaya hak kazanarak sahip olduğu 14 ödüle 3 yenisini ekledi.

1955'te kurulan ve 80 farklı ülkedeki üyeleri ile uluslararası platformda lider kabul edilen IPRA tarafından düzenlenen ve alanının en prestijli ödüllerinden olan Altın Küre Ödülleri 1991 yılından bu yana düzenleniyor. Garanti BBVA Emeklilik Hobi Kulüpleri projesi, toplam 50 ülkeden 500 başvurunun yapıldığı Altın Küre Ödülleri'nde finale kalan 210 proje arasından sıyrılarak 3 ayrı ödül aldı.