Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Global Sabre Awards

Başta sokaklar olmak üzere, para kazanmak amacıyla çalışan ilköğretim öğrencilerinin okul başarılarını ve okula bağlılıklarını artırarak, onları sokaktan tamamen koparmak amacıyla 2010 yılında hayata geçirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile global çapta ödüle layık görüldük.

2011 yılına kadar bölgesel olarak düzenlenen Sabre Ödülleri, bu yıl ilk defa, Global Sabre Awards adıyla dünya çapında da gerçekleştirildi. Global birçok firma ve projenin yarıştığı ve 29 Eylül'de Portekiz'de gerçekleştirilen ödül töreninde, güçlü rakiplerimizin arasından sıyrılarak "Community Relations (Toplumla İlişkiler)" kategorisinde büyük ödülün sahibi olmamızın yanı sıra, Türkiye'den ödüle layık görülen tek firma olduk.

LACP Vision Awards

2010 Yılı Faaliyet Raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nde (LACP), 2 ayrı kategoride, en değerli ödül olup sadece bir kuruma verilen "Platin Ödül"e layık görüldük. Ayrıca, tüm kategorilerin değerlendirildiği "ilk 100" sıralamasında ise 5. sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attık.

2001 yılından beri her sene düzenlenen, faaliyet raporu alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen LACP Vizyon Ödülleri'nde, bu sene 5000'in üzerinde faaliyet raporu değerlendirildi. 20'den fazla ülkeden binlerce kurumun başvuruda bulunduğu 2010 yılı LACP Vizyon Ödülleri'nde 2010 Yılı Faaliyet Raporumuz, farklı kriterlerde değerlendirilerek toplamda 100 üzerinden 99 puan aldı.

Önde gelen iletişim profesyonellerinin titiz değerlendirmeleri sonucu, 2010 Yılı Faaliyet Raporu'muz;

    • Hissedarlara En İyi Mektup (Best Letter To Shareholders) kategorisinde, dünya genelinde "Platin Ödül"e,
    • Hissedarlara En İyi Mektup (Best Letter To Shareholders) kategorisinde, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde "Platin Ödül"e,
    • Finansal Hizmetler kategorisinde "Platin Ödül"e,

layık görülerek, sektördeki öncü konumumuzu bir kez daha vurguladı.

IPRA Altın Küre Ödülleri

urumsal sosyal sorumluluk projemiz ile "IPRA (Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği) Altın Küre - Halkla İlişkilerde Mükemmeliyet Ödülleri"nde, kurumsal sosyal sorumluluk kategorisinde "Birincilik Ödülü"ne layık görüldük.

1955'te kurulan IPRA, yaklaşık 80 ülkeden üyesiyle Halkla İlişkiler alanında uluslararası lider dernek olup, Altın Küre Ödülleri sektörde dünya çapında en saygın ödüllerden biri olarak kabul ediliyor.

İngiltere'de 20 yılı aşkın süredir düzenlenen Altın Küre Ödülleri'ne bu sene yaklaşık 50 ülkeden binlerce başvuru yapılırken, 112 proje finale kaldı.Bizim projemiz de, finale kalan güçlü rakiplerinin arasından sıyrılarak kendi kategorisinde Birincilik Ödülü'nün sahibi oldu.

Ödüller, 21 Ekim'de İstanbul Four Seasons Otel'de düzenlenen törende sahiplerini buldu.

Reward

Kurumsal internet sitemiz  www.garantibbvaemeklilik.com.tr ile 2002 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirilen, Türkiye'deki ilk ve tek bağımsız organizasyon olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde "Birincilik Ödülü"nün sahibi oldu.

Bu yıl 9.su gerçekleştirilen ve toplam 35 kategoride yüzlerce kurumun başvurduğu, web ve internet teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen başarılı projelerin ödüllendirildiği organizasyonda www.garantibbvaemeklilik.com.tr, 2010'da olduğu gibi 2011 yılında da Sigortacılık kategorisinde birçok saygın web sitesi arasından sıyrılarak Altın Örümcek ödülüne layık görüldü.

Ayrıca, Hobi Kulüpleri projemizin en önemli iletişim platformu ve Türkiye'nin en kapsamlı hobi portalı olan www.hobimlemutluyum.com sitesi de, Topluluk / Sosyal İletişim kategorisinde "İkincilik Ödülü"nün sahibi oldu.

Sabre Awards

10 yılı aşkın süredir düzenlenen ve iletişim alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden olan Sabre Awards'da, Türkiye'nin en önemli toplumsal sorunlarından biri olan sokakta ve işyerlerinde çalışan çocuklara yönelik, 2010 yılı Mart ayında hayata geçirdiğimiz ve gönüllü çalışanlarımızın da katkılarıyla her geçen gün gelişen sosyal sorumluluk projemiz , güçlü rakiplerin arasından sıyrılarak "Community Relations" kategorisi ödülünün sahibi oldu.

İletişim sektörünün en prestijli dergilerinden biri olan Holmes Report'u yayınlayan Holmes Group tarafından düzenlenen Sabre Awards'a, 2011 yılında yaklaşık 30 ülkeden 2.000'in üzerinde başvuru yapıldı ve 368 proje finale kaldı.

Finale kalan şirketlerin katılımıyla, 18 Mayıs'ta Prag'da gerçekleşen ve ödül kazanan projelerin açıklandığı törende sosyal sorumluluk projemiz, kendi kategorisinde güçlü rakiplerini geride bırakarak büyük ödülün sahibi oldu.