Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

European Excellence Awards

Avrupa'da iletişim alanında verilen en prestijli ödüllerden olan, farklı sektör ve kurumların yaratıcı iletişim projelerinin pek çok ülkeden üst düzey yönetici ve iletişim uzmanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilerek ödüllendirildiği, toplam 57 kategoriden oluşan ve yaklaşık 2.000 başvurunun yapılıp 291 projenin finale kaldığı European Excellence Awards yarışmasında, Hobi Kulüpleri projemiz ile Ulusal Kampanyalar kategorisinde "2009 Avrupa Mükemmellik Ödülü"ne layık görüldük.

10 Aralık 2009'da Viyana'da gerçekleşen ödül töreninde verilen 2009 Avrupa Mükemmellik Ödülü, Hobi Kulüpleri'mizin aldığı 10'uncu ödül oldu.

Stevie International Business Awards

Hobi Kulüpleri projemiz ile 30'dan fazla ülkeden farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin ve 2.000'in üzerinde projenin değerlendirildiği, iş dünyasında kazanılan başarıların birçok farklı alanda ödüllendirildiği tek küresel ödül olma özelliğine sahip organizasyon olan Stevie International Business Awards yarışmasında, "Yılın İletişim Kampanyası Ödülü", "Yılın Pazarlama Kampanyası Ödülü", "En İyi Hizmet Ödülü" olmak üzere üç ayrı ödüle layık görüldük.

Yunanca'da taçlandırma anlamına gelen "Stevie" Ödülleri, 2002 yılında Amerikan İş Ödülleri olarak başlayıp, 2003'te tüm dünyada uygulanmaya başlandı. Bu süreç içerisinde dünyanın en prestijli ödüllerinden biri haline gelen yarışmanın jürisi ve danışmanları, dünya çapında ünlü ve başarılı profesyonellerden oluşuyor. Uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içerisinde gösterdikleri başarı ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları ile değerlendiren Stevie International Business Awards yarışmasında üç ayrı dalda ödül kazanarak önemli bir başarıya imza atmış olduk.

WebAward

1997 yılından beri düzenlenen, internet pazarlaması ve web gelişimi için standartları yükseltmeye çalışan dünyaca ünlü WebAward yarışmasında, hobimlemutluyum.com sitemiz ile Profesyonel Hizmetler kategorisinde "Profesyonel Hizmet Sunan En İyi Web Sitesi", Online Topluluk kategorisinde de "Online Topluluk Mükemmeliyet Standardı" olmak üzere iki farklı ödülün sahibi olduk.

2009 yılında 96 farklı sektörden kategorilerinde en iyi sitelere ödül verilen yarışmada, hobimlemutluyum.com sitemiz Profesyonel Hizmetler kategorisinde aldığı "Profesyonel Hizmet Sunan En İyi Web Sitesi Ödülü" ile, Türkiye'den kategori birinciliği elde eden ilk site olma başarısını da gösterdi. 2009 yılı içerisinde www.hobimlemutluyum.com, 8.000 üyesi ve sürekli olarak eklenen yeni özellikleriyle, hobi sahipleri ve hobi sahibi olmak isteyenler için en önemli iletişim platformu oldu. Bu başarı  ile birlikte, önceki senelerde ödülü kazanan BGT Partners, EditAvenue Incorporated ve Schwabe, Williamson & Wyatt gibi saygın firmalar arasında yerimizi almış olduk.

Summit International Creative Awards

Amerika'da düzenlenen, 15 yıldır iletişim sektöründe mükemmelliği arayan, her yıl beş kıta ve 50'den fazla ülkeden şirketlerin katıldığı Summit International Creative Awards yarışmasında, Hobi Kulüpleri projesi ile katıldığımız Halkla İlişkiler kategorisinde "Bronz Ödül"ü aldık.

2009 yılında 256 ülkeden, 4.212 başvurunun olduğu yarışmaya Türkiye'den katılıp, ödül alan üçüncü kurum olduk. Katılımcı profilinin halkla ilişkiler ajansları, reklamcılar, pazarlama departmanları, video prodüksiyon ve multimedya firmaları, grafik ve web tasarımcılarından oluştuğu yarışmaya yapılan başvurularda ödül alma oranı yalnızca %9 iken, Hobi Kulüpleri projemiz ile Halkla İlişkiler kategorisinde Türkiye'den ilk ve tek ödül alan kurum olduk. Summit International Creative Awards yarışmasında aldığımız ödül, Hobi Kulüpleri ile aldığımız 3'üncü ödül oldu.

Hermes Creative Awards

Hobi Kulüpleri projemiz ile, 1995 yılından beri Amerika'nın en prestijli organizasyonlarından olup, yönetimi binlerce üyesi olan Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği'ne bağlı, yaratıcılığı teşvik eden Hermes Creative Awards yarışmasında Müşteri Sadakati ve Halkla İlişkiler kategorilerinde "Platin Ödül"e layık görüldük.

Kurumsal pazarlama ve iletişim birimleri, reklam ajansları, halkla ilişkiler şirketleri, prodüksiyon firmaları, web tabanlı girişimciler ve freelance çalışanlarının katılımcı profilini oluşturduğu Hermes Creative Awards'da 12 ana kategori ile toplam130 alt kategori bulunuyor. 3.700 katılımın olduğu yarışmada, Hobi Kulüpleri projemiz ile yarışmada verilen 3 ayrı ödül türünden (Platin, Altın, Mansiyon) en iyisi olan "Platin Ödül"e layık görülerek, 2009 yılında Türkiye'den ödül almaya hak kazanan tek kurum olduk.

Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Ödülü

Ekonomi dergisi Capital'in, 10'uncusunu düzenlediği "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2009" araştırmasında dördüncü kez üst üste "En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi" seçildik.

En beğenilen şirketlerin seçilmesinde, yenilikçilik, sorumluluk, müşteri, çalışan ve hissedar memnuniyeti önemli rol oynadı. Ödül jürisi, global ekonomik krizin etkilerinin ağırlaştığı 2009'da şirket değerlerini koruyan, kriz yönetimini başarılı şekilde yürüten, yüksek düzeyde çalışan bağlılığı sağlayan, insan kaynakları politikalarını devam ettiren firmaların ödül sahibi olduklarını dile getirdi. "En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirket Ödülü" ile hem emeklilik hem de hayat branşlarında farklı müşteri gruplarına uygun ürünler sağlayan ve banka sigortacılığını başarıyla uygulayan öncü şirket konumumuzu bir kez daha vurgulamış olduk.