Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Garanti BBVA Emeklilik Ailesi'ne Katılmak için Sebep Çok...

  • Türkiye’nin en çok tercih edilen* emeklilik şirketiyiz!

1 milyonun üzerindeki katılımcımızın gelecek hayallerini garanti altına alıyoruz.

  • Fonlarınızı, konusunda uzman beş büyük fon yönetim şirketi ile birlikte yönetiriz.

Böylece birikiminiz emin ellerde daha da değerlenir!

  • Sektörde İlk! Size en uygun fonu belirlemek istediğinizde ise, fon danışmanı Fon Koçu** ile yatırımlarınıza kolayca yön verebilirsiniz!

Fon Koçu, sizin için piyasaları değerlendirerek risk tercihinize göre en uygun fon paketini sunar. 

  • Geniş şube ağı ve güçlü teknolojik alt yapısı ile Garanti BBVA'dan hizmet almanın avantajını yaşarsınız!
  • Garanti BBVA Emeklilik İnternet ve Mobil ile ihtiyacınız olan her an, her yerde işlemlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirirsiniz!
  • Garanti BBVA Emeklilik YAŞA ile birbirinden keyifli hobi etkinlikleri ve aktivitelerle hayatı dolu dolu yaşarsınız!

Garanti BBVA Emeklilik YAŞA dünyasının ayrıcalıklarını yaşamak için özel bir üyelik gerekmez, Garanti BBVA Emeklilik müşterisi olmanız yeterlidir!  

  • Üstelik, hedeflerinize doğru ilerlerken aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarda biz “Gelecek Koçları” her zaman yanınızdayız!

Birikim yaparken zorlandığınız anlarda size çözüm üretir, kenara ayırdığınız para ne kadar olursa olsun, sanki milyonlarca liraymış gibi değerlenmesini sağlarız! 

Siz de paranızı tutmak istiyorsanız, Garanti BBVA Emeklilik'e gelin, birlikte biriktirelim!

Hemen Başvur butonunu tıklayarak bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim!

*Emeklilik Gözetim Merkezi’nin 14.12.2018 verilerine göre Garanti BBVA Emeklilik, bireysel emeklilik katılımcı sayısında 1. sırada yer almaktadır.
**Fon Koçu, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş ile Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. çözüm ortaklığı ile sunulmaktadır.
***Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulabilmektedir. Mali durum ile risk ve getiri tercihlerinin çeşitliliğini göz önünde bulundurunca bu görüşlere dayanarak verilecek yatırım kararları beklentilere uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. görüşlerini yansıtmakta olup, getiri ve kazanç garantisi vermez. Müşteriler bu görüşlere uygun değişiklik yapma konusunda tamamen kendi değerlendirmelerine göre karar vermektedir. Fon Koçu aracılığıyla sunulan fon dağılımının beklenen getiriyi sağlamaması ihtimali daima mevcuttur ve bu risk müşteri tarafından kabul edilmektedir. @2019 Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.