Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Garanti BBVA Emeklilik Mobil ile bireysel emeklilik, hayat ve ödeme güvencesi sigortası ürünleriniz artık cebinizde!

Bireysel emeklilik, hayat, ödeme güvencesi sigortası ve kişisel bilgileriniz ile ilgili işlemlerinizi Müşteri İletişim Merkezimizi aramadan, şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA Emeklilik Mobil'den kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel müşterilerin diledikleri zaman, diledikleri yerden ulaşabilecekleri Garanti BBVA Emeklilik Mobil'e; ister Garanti BBVA Emeklilik, ister Garanti BBVA müşteri bilgilerini kullanarak kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Beni Hatırla özelliğini aktive ederek tekrar müşteri/ T.C. Kimlik numaranızı girmeye gerek kalmadan giriş yapabilirsiniz. Eğer parolanız yoksa "Parola Al" linkinden parolanızı anında alabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik sözleşmeleriniz ile ilgili tüm detaylara kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz!

Katılımcısı olduğunuz sözleşme ya da sözleşmelerin özet birikim toplamını, fon dağılımınızı görüntüleyebilir, katılımcısı ya da ödeyeni olduğunuz sözleşmelerin birikim tutarı ve katkı payı tutarını görebilirsiniz. Birikim kazancınızı oluşturan fon kazancı ve devlet katkısı kazancı oranlarını inceleyebilir, devlet katkısı hak ediş durumunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Dilerseniz sol menüden bir sözleşme seçerek, ilgili sözleşmenin fon dağılımını inceleyebilir, Hesap Hareketleri adımından ödemeleriniz hakkında tüm detayları geçmişe yönelik takip edebilirsiniz. Katkı payı ya da fon dağılımı değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fon Dağılım Değişikliği adımında yardıma ihtiyaç duyduğunuz noktada fonlarınız, getirileri, seçebileceğiniz diğer fonlar ve fon dağılım değişikliği işlemi ile ilgili bizi arayarak destek alabilirsiniz. Şimdilik sınırlı sayıda müşterimize açtığımız bu hizmetten özel segment müşterilerimiz faydalanabilirler. Ödeme adımı aracılığı ile; dilerseniz kredi kartı bilgilerinizi girerek doğrudan mobil uygulamamız üzerinden, dilerseniz Garanti BBVA hesap/kart bilgileriniz arasından seçim yapmak üzere Garanti BBVA Mobil’e yönlenerek, ileri vade ve ek katkı payı ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme Aracı Değişikliği adımı üzerinden Garanti BBVA Mobil’e yönlenerek banka hesap ve kartlarınız arasından yapacağınız seçim ile ödeme aracı değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Cayma süresi dahilinde olan sözleşmenizin Cayma işlemini de yine bu bölümde tamamlayabilirsiniz.

Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu ile birikimlerinize yön vermek çok kolay!

“Fonlar hakkında yeterli bilgi sahibi değilim, bunlarla uğraşacak vaktim de yok” diyorsanız artık dert etmeyin. Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu fonlarla ilgili her şeyi sizin için düşünüyor. Tek yapmanız gereken Garanti BBVA Emeklilik İnternet/Mobil’e giriş yapıp, dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu ile tanışmak…

Hayat ve ödeme güvencesi sigortası poliçelerinizin tüm detaylarını takip edin!

Sigortalı ya da ödeyeni olduğunuz poliçelerin teminatlarını özet olarak görüntüleyebilir; ilgili poliçenize ait teminat tutarını, prim tutarını, başlangıç/bitiş tarihini, hesap hareketlerini ve ödeme planını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgileriniz adımından bilgilerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz!

"Kişisel Bilgileriniz" alanından sistemimize kayıtlı adres bilgilerinizi görüntüleyebilir; güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz. "Telefon ve e-posta" adımından telefon numaralarınızı ve e-posta adreslerinizi görebilir, yeni telefon numarası veya e-posta adresi kaydedebilir ve dilerseniz e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz. "İş, Meslek ve Eğitim" adımından sistemimizdeki mevcut bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Birikiminiz, fonlarınız, hayat/işsizlik sigortanız ve size özel teklifler ile ilgili bildirim alabilirsiniz!

"Bildirim Ayarları" menüsünden tercihlerinizi belirleyerek birikiminiz, fonlarınız, hayat/işsizlik sigortanız ve size özel teklifler ile ilgili bildirim alabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan çan ikonuna tıklayarak "Bildirim Merkezi" üzerinden bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Piyasa Bilgileri’ni giriş ekranımızdan takip edebilirsiniz!

Giriş ekranında bulunan Piyasa Bilgileri adımı üzerinden güncel piyasa bilgilerine ulaşabilir, enstrümanlar özelinde günlük değişimi inceleyebilirsiniz. iOS kullanıcısı iseniz telefonunuzun ana ekranından ulaştığınız favori uygulamalarınıza Garanti BBVA Emeklilik Mobil’i araç takımı olarak ekleyerek piyasa bilgilerini düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Videomuzu izleyerek Garanti BBVA Emeklilik Mobil'i daha yakından tanıyın!

{card.spotText[itemList.index]}

Garanti BBVA Emeklilik Mobil

Garanti BBVA Emeklilik Ailesine katılmak artık çok kolay!

Garanti BBVA Emeklilik Mobil'den, dilediğiniz zaman kolayca bireysel emeklilik ve hayat sigortası başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Emeklilik İnternet / Mobil, responsive tasarımıyla masaüstünde, cepte, tablette!

Garanti BBVA Emeklilik İnternet hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.