Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Yetkili Kişi İşlemleri

Otomatik Katılım Sistemi ile ilgili aşağıda belirtilen konular için otomatikbes@garantibbvaemeklilik.com.tr adresine taleplerinizi iletebilirsiniz. İlgili konuların haricinde, bu e-posta adresinden hizmet verilmemektedir.

    • Yetkili kişi değişikliği formunu, tüm alanları dolduracak şekilde, firmanıza ait imza sirküleri ile beraber Otomatik BES e-posta adresine gönderebilirsiniz. İlgili tanımlama tarafımızca yapılacaktır. Tanımlama gerçekleştiğinde, değişiklik formunda belirtilen e-posta adresinize, "KURUMSAL İNTERNET ŞUBE GİRİŞ İŞLEMLERİ" başlıklı e-posta gönderimi yapılacaktır. E-posta içeriğinde yer alan kılavuzlardan yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili e-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.
    • Yetkili kişi e-posta değişikliği talepleriniz için; firma grup kodu ve yetkili kişi olarak sizin T.C. Kimlik Numarası bilginizin yer aldığı değişiklik dilekçesini, şirket kaşesi ve firmanıza ait imza sirküleri ile beraber imzalı olarak Otomatik BES e-posta adresine gönderebilirsiniz. İlgili tanımlama tarafımızca yapılacaktır. Tanımlama gerçekleştiğinde, sistemimizde tanımlı cep telefonu numaranıza e-posta adresi değişikliği ile ilgili bir SMS gönderimi yapılacaktır.
    • Yetkili kişi cep telefon numarası değişikliği talepleriniz için; yetkili kişi olarak sizin T.C. Kimlik Numarası bilginizin yer aldığı değişiklik dilekçesini Otomatik BES e-posta adresine gönderebilirsiniz. İlgili tanımlama tarafımızca yapılacaktır. Yetkili kişi cep telefonu numarası değişikliği için ayrıca 444 0 336 numaralı Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz. Aradığınızda herhangi bir tuşlama yapmadan ilerlemeniz ve sesli yanıt sistemi tarafından talebiniz sorgulandığında, talebinizi iletmeniz yeterlidir. Tanımlama gerçekleştiğinde, yeni cep telefon numaranıza iletişim numarası değişikliğini bildiren SMS gönderimi yapılacaktır.
    • Firmanıza ait SGK Sicil Numarası değişikliği için; firma grup kodu ve merkezinize ait tahakkuk fişi bilgilerinizin yer aldığı değişiklik dilekçesini şirket kaşesi ve firmanıza ait imza sirküleri ile beraber imzalı olarak Otomatik BES e-posta adresine gönderebilirsiniz. İlgili tanımlama tarafımızca yapılacaktır. Değişiklik ortalama 1 iş günü içinde gerçekleşmiş olacaktır. Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaparak “İşlem Yap” adımında “Çalışan Sözleşme Girişi”, “Durum Güncelleme” ve “Ödeme” adımları bulunmaktadır. Yüklemek istediğiniz dosyaya göre ilgili adımdan giriş yapabilir ve örnek dosya formatını indirebilirsiniz. Örnek dosyada SGK Sicil Numaranızı görüntüleyebilirsiniz.
    • Çalışanlarınız için Çalışan Sözleşme Girişi Dosyası üzerinden yanlış giriş yaptığınız IBAN-İşe Başlama Tarihi değişikliği için; firma grup kodu, çalışana ait T.C. Kimlik Numarası ve doğru IBAN-İşe Başlama Tarihi bilgilerinin yer aldığı değişiklik dilekçesini şirket kaşesi ve firmanıza ait imza sirküleri ile beraber imzalı olarak Otomatik BES e-posta adresine gönderebilirsiniz. İlgili tanımlama tarafımızca yapılacaktır. Değişikliğin yapılabilmesi için sözleşmenin aktif olması gerekmektedir, iptal olan sözleşmeler için işlem yapılamayacağını hatırlatmak isteriz. Tanımlama yapıldığında e-postanız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. İlgili e-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

Yetkili kişi değişiklik formu için tıklayın.