Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Firmalar için SGK Sicil Numarası Güncelleme

Otomatik BES ile Garanti BBVA Emeklilik müşterisi olan firmalarımızın çalışan sözleşme girişi, çalışan durum güncelleme veya ödeme dosyalarında belirtilen SGK Sicil Numarası, firmanın merkezine ait değilse güncelleme yapmaları gerekmektedir.

SGK Sicil Numarasını Güncellemek için:

“SGK Sicil Numarası Güncelleme Dilekçesini” doldurarak firma merkezinize ait tahakkuk fişi ve imza sirküleri ile birlikte otomatikbesbelge@garantibbvaemeklilik.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir.

SGK Sicil Numarası Güncelleme Dilekçesini” indirmek için tıklayın.

Dilekçede yer alan “Grup Kodu ve Unvanı”  alanları mutlaka doldurulmalıdır. Dilekçe, imza sirkülerinde yer alan kişi veya kişiler tarafından imzalı ve kaşeli olmalıdır.

Dilekçede eksik bilgi olması durumunda işleminiz ne yazık ki gerçekleştirilemez. Böyle bir durum olduğunda, eksik bilginin ne olduğuyla ilgili tarafımızdan size dönüş sağlanacaktır.

Güncellemenin yapılması için formu göndermeniz yeterlidir, başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Güncelleme işlemi en geç bir iş günü içinde tamamlanır. Garanti BBVA Kurumsal İnternet'e giriş yaptığınızda çalışan sözleşme girişi, çalışan durum güncelleme veya ödeme örnek dosyalarını indirerek güncelleme kontrolünü yapabilirsiniz.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi