Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü

İl:Antalya

Adres:Sakıp Sabancı Bulvarı No: 5 Merkez

Telefon:(242) 238 54 00

Web Adresi: www.atik.org.tr

İndirim: %10

Hakkında

ANTALYA TENİS İHTİSAS ve SPOR KULÜBÜ 16.06.1987 yılında kurulmuştur. Kulübümüz, Antalya’nın tam ortasında yaklaşık 15 dönümlük yemyeşil bir arazi üzerine kurulmuş ve şu anda 940 seçkin asil üyesi ile gittikçe büyüyen bir ailedir.

Kulübümüzün ana amacı, tenis ve diğer sportif oyunların Antalya' da tanıtılması ve sevilmesini sağlamaktır. Misyonumuz, Ana branşımız olan tenisin ve süreç içerisinde branşımız arasına dâhil ettiğimiz masa tenisinin Antalya ve Türkiye genelinde tanıtılmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamaktır. Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü tenisi Antalya genelinde daha geniş kitlelerle buluşturmak ve performans takımlarına antrenman yaptırmak amacı ile 2003 yılında ATİK-SEM’i (Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü Sporcu Eğitim Merkezi) açmıştır.

Kulübümüzde Performans Tenis takımları, Tenis okulu, Yetenek taraması kursu gibi eğitim bölümlerimiz bulunmaktadır. Performans tenis takımlarımız sunulan hizmetler sonucunda ATİK markasına birçok turnuvada elde edilmesi çok zor başarılar kazandırırken kulüp üyelerimiz milli takıma kadar yükselmişlerdir.

ANTALYA TENİS İHTİSAS ve SPOR KULÜBÜ olarak yıl içerisinde 20’nin üzerinde ulusal ve uluslararası spor organizasyonu, 50’nin üzerinde sosyal organizasyonlar ile birçok sivil toplum örgütlerinin düzenli aylık toplantılarına ev sahipliği yapmaktayız.

Adres bilgisi için tıklayın.