Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27, 31 Temmuz, 18:30

Yelkenli ile Burgazada'ya Gidiyoruz!

170 TL

Program Ortağımız: Cenoa Sailing

Fiyata dahil olan hizmetler

Yelkenli ile seyir

Eğitmen

Rüzgarsız seyirde kullanılacak yakıt

Burgazada'da içkili yemek

Buluşma saati ve yeri: 18:30, Kalamış Marina, B-5 İskelesi

Yemek Menüsü

Salatalar: Göbek, Çoban, Yeşil

Mezeler: Beyaz peynir, Pilaki, Soya soslu uskumru, Pancar turşusu, Patlıcan soslu kereviz salatası, Semizotu

Ara Sıcaklar: Karides güveç, Kroket

Ana Yemekler: (Seçeneklerden biri servis edilecektir.) Çipura, Levrek, İstavrit, Köfte

İçecekler: (Seçeneklerden biri servis edilecektir.)

70cl Yeni Rakı (4 kişi)
35cl Angora şarap (kişi başı)
4 adet 33cl Efes Bira (kişi başı)

Tatlı: Fırında helva, Meyve, Kahve (likör)

Yemek mekanı: www.antigonirestaurant.com 

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat: 170 TL

Bilinmesi gerekenler

·  Beyaz tabanlı spor ayakkabı ile gelinmesi rica olunur.

·  Burgazada etkinliğinin başlangıç saati 18:30 olup; en fazla 15 dk. bekleme yapılır. Belirtilen saatten sonra gelen veya gelemeyen katılımcıların hakkı yanar ve ücret iadesi yapılmaz.

·  Burgazada gidiş ve dönüş seyrinde alkol ve sigara içilmez.

·  Menüdeki sınırlı içkinin aşılması durumunda ve aşırı alkolün gece seyrinde güvenlik riski oluşturacağından, kaptanın katılımcıyı tekneye almama hakkı vardır.

·  Etkinliğimizde 16 yaş sınırı vardır. 16 yaş altındaki katılımcılar tekneye alınmayacaktır.

Not: Gezinin yapılacağı Garanti BBVA Emeklilik Yelkenlisi Kalamış Marina B-5 iskelesindedir.

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.