Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
1-30 Haziran

Müfit Aytekin Atölye’den Çocuklara Özel Yaratıcı Drama Atölyesi!

60 TL

Program Ortağımız: Müfit Aytekin Atölye

Yaratıcı Drama

Çocuğun yaratıcılığını ve özgürlüğünü geliştirmek, yeni edineceği arkadaşlarla birlikte oyunlar oynarken hem eğlenmek, hem bilgilendirmek için Yaratıcı Drama Eğitmeni, Oyuncu Derya Yıldırım’ın koordinasyonundaki yaratıcı drama atölyelerimize bekliyoruz. Yaratıcı drama; oyunlarla kurgulanan, yepyeni keşiflere doğru yapılan bir yolculuktur. Çocuklar bu yolculukta, kendilerini tanıma, grupta var olma, özgüven geliştirme, güven, uyum, işbirliği, duyguların ifadesi, yaratıcı potansiyelini kullanma, problem çözme ve ilişki yönetimini sağlama, dikkat ve algı gelişimi konularında kendilerini geliştireceklerdir. 

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat: 60 TL*

*Tek ders ücretidir. 

Önemli Notlar

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.