Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
5-22 Haziran

Sea Life İstanbul’da Mavi Dünyayı Keşfediyoruz

20 - 30 TL

Program Ortağımız: SEA LIFE İstanbul

SEA LIFE İstanbul

Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’nin içerisinde ziyaretçilerine okyanus dünyasını keşfetmenin zevkini yaşatan SEA LIFE İstanbul, 83 metre uzunluğundaki Avrupa’nın en uzun su altı okyanus tüneline sahip. 5 milyon litre suyun altında 15 binden fazla deniz canlısını barındıran SEA LIFE İstanbul’da ayrıca Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesi ve en büyük iki köpek balığı, boyu 5 metre olan devasa vatozlar, rengarenk tropik okyanus balıkları, denizatları, yarasa balıkları, piranalar, mavi yüzlü melek balığı gibi yüzlerce tür ve Türkiye’nin ilk ve tek özel Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi bulunuyor.

SEA LIFE İstanbul her gün açıktır.

Hafta içi :10.00 -19:00 (son biletleme : 18:00)

Hafta sonu: 10.00-20:00 (son biletleme 19:00)

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat:

Yetişkin (15-64 Yaş): 30 TL

Çocuk (3-14 Yaş)     : 20 TL

3 yaş ve altı çocuklar için giriş ücretsizdir.

 Bilinmesi gerekenler

· Talep ve ödemelerinizin 22 Haziran Cuma gününe kadar tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak ödemeler ve talepler işleme alınmayacaktır.

· Ödemesi yapılan biletlerin gönderimleri belirteceğiniz adrese 2 Temmuz itibarıyla yapılacaktır.

·  Yetişkin fiyatlandırması 14 yaşından büyükler içindir.

·  14 yaş ve altı ziyaretçilerin yanlarında en az bir 18 yaş ve üzeri bir kişinin eşlik etmesi gerekmektedir.

·  Bayram tatilleri ve yılbaşında açılış ve kapanış saatleri değişiklik gösterebilir.

·  Yoğun dönemlerde (Bayram tatilleri, hafta sonları gibi) en yoğun saat 12:00-15:00 arasıdır.

·  Biletlerin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2018’dir.

Önemli Notlar

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.