Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
5-22 Haziran

Madame Tussauds Müzesi’nde Bir Gün!

20 - 30 TL

Program Ortağımız: Madame Tussauds

Madame Tussauds İstanbul

250 yıllık bir tarihe sahip, dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, İstiklal Caddesi üzerinde yer alan Grand Pera binasının ilk iki katında 2 bin metrekarelik bir alanda ziyaretçilerini ağırlıyor. Madame Tussauds İstanbul’da tarih, kültür-sanat, bilim, spor ve eğlence dünyasından 60’a yakın ünlü ismin balmumu figürleri ziyaretçileri karşılıyor. Figürler arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana Celaleddin-i Rumi, Zeki Müren, Arda Turan, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Brad Pitt, Victoria Becham, Madonna gibi Türk ve dünya yıldızları yer alıyor. Her bir yıldızın karakterine uygun bir konsept içinde sergilendiği Madame Tussauds İstanbul, ziyaretçilerine interaktif ve eşsiz bir eğlence sunmayı vaad ediyor. Ziyaretçiler aynı zamanda yıldızların birebir kopyası olan balmumu figürlerini yakından inceleme ve birlikte fotoğraf çekme şansına sahip oluyor.

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat:

Yetişkin: 30 TL

Çocuk: 20 TL

3 yaş ve altı çocuklar için giriş ücretsizdir.

 Bilinmesi gerekenler

·  Talep ve ödemelerinizin 22 Haziran Cuma gününe kadar tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak ödemeler ve talepler işleme alınmayacaktır.

·  Ödemesi yapılan biletlerin gönderimleri belirteceğiniz adrese 2 Temmuz itibarıyla yapılacaktır.

·  Yetişkin fiyatlandırması 13 yaşından büyükler içindir.

·  Biletlerin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2018’dir.

Önemli Notlar

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.