Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
5-22 Haziran

LEGO'nun Renkli Dünyası LEGOLAND®’e Gidiyoruz!

20 - 30 TL

Program Ortağımız: Legoland

LEGOLAND® Discovery Centre Istanbul

2015 yılında Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’nin içerisinde 3000 m²’lik bir alanda hizmet vermeye başlayan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul; çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyen ebeveynlerin favori mekanları arasında yer alıyor. LEGO® Fabrika Turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, kendi arabalarını tasarlayıp, yarıştırabilecekleri LEGO® Araba Yarışı alanı, galaksiler arasında yolculuğa çıkıp kendi roketlerini uzaya fırlatabilecekleri Space M, temalı oyun alanları ve İstanbul’un ve dünyanın simge yapılarının inşa edildiği LEGO® MINILAND alanıyla hem yetişkinler hem de çocuklar hem keyifli bir gün geçiriyor hem de yaratıcılıklarını geliştiriyor.

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat:

Yetişkin            : 30 TL

Çocuk/Öğrenci: 20 TL

*3 yaş ve altı çocuklar için giriş ücretsizdir.

Bilinmesi gerekenler

·  Talep ve ödemelerinizin 22 Haziran Cuma gününe kadar tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak ödemeler ve talepler işleme alınmayacaktır.

·  Ödemesi yapılan biletlerin gönderimleri belirteceğiniz adrese 2 Temmuz itibarıyla yapılacaktır.

·  Yetişkin fiyatlandırması 13 yaşından büyükler içindir.

·  13 yaşından büyükler yanlarında çocuk olmadan LEGOLAND® Discovery Centre’a giriş yapamaz.

·  Çocuklar yanlarında 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin olmadan giriş yapamazlar.

·  Biletlerin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2018’dir.

Önemli Notlar

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.