Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
2 Temmuz - 5 Ağustos, 09.00 - 18.00

Alaçatı'da Sörf Yapıyoruz!

935 TL
  • Yer: Alaçatı Mah. 18012 Sok. No: 3 Liman Mevkii Çeşme/İzmir
  • Web Sitesi: www.alacati.info

Program Ortağımız: Alaçatı Surf Paradise Club

Ders Programı

1. Seans : Spot tanıtımı, ekipman tanıtımı, malzeme kurulumu , denge koordinasyonu, güvenlik önlemleri ve suda dönüş eğitimi

2. Seans : Suda seyire geçiş, rüzgar üstü ve altı yön verme

3. Seans : Geçiş üstünlükleri ve rüzgar altı dönüşü 

4. Seans : Uygun hava şartlarında seyir

5. Seans : Bu seans sonunda kursiyer ekipmanını kurup tek başına surf yapabilecek seviyeye gelir.

Garanti BBVA Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 935 TL*

*Seanslar 3 kişiye kadar olan gruplarda 1.5 saattir. 3 kişi ve üzerinde 2 saattir.

Eğitmenler

Andreas Derya Albrecht

28.07.1974  Almanya Berlin doğumlu, Almanya Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu, 2010 yılından itibaren windsurf eğitmenliği yapmış sektör içerisinde 13 senedir uluslararası WDVS windsurf sertifikalı eğitmen olarak çalışmaktadır. Türkçe ,Almanca, İngilizce olarak eğitim verebilmektedir.

Abdulrahim Korkmaz (Apo)

1984 Mardin doğumlu ileri seviye windsurf ve kitesurf eğitmenimiz 9 senedir sektörün içerisindedir. Kış dönemlerini Cape Town'da geçiren eğitmenimiz yaz döneminde Alaçatı’da yaşamaktadır.

Umut Dinçer

21.05.1969 Ankara doğumlu. Lisesi mezunu. Uzun yıllar Robinson Club gibi işletmelerde çalışmış olan Umut hoca ileri seviyede tüm eğitimleri verebilmektedir. Almanca, İngilizce Fransızca ve İtalyanca dillerinde eğitim verebilen hocamız bir windsurf sevdalısıdır.

Not: ASPC'nin tüm eğitmenleri, WVDS International lisanslı, konusunda en az 4-5 senelik deneyimli eğitmenlerdir.

 

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.