Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
20-22 Haziran (Cuma-Pazar)

Karagöz Turizm ile Lavanta Bahçeleri ve Sagalassos’u Geziyoruz!

570 TL

Program Ortağımız: Karagöz Travel

Fiyata dahil hizmetler

·  Ulaşım

·  Sabah kahvaltı ikramı

·  Yol ikramı

·  Rehberlik

·  Seyahat Sigortası

·  Ağlasun’da bölgenin tek ve en lüks otelinde 2 gece konaklama*

·  Sabah kahvaltısı

·  Akşam yemeği

*Sagalassos Lodge & Spa, www.sagalassoslodge.com

Fiyata dahil olmayan hizmetler

·  Öğle yemeği

·  Olabilecek müze ve mağara girişleri

·  Akşam yemeğindeki içecekler ve ekstralar

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli fiyat: 570 TL

Program içeriğini incelemek için tıklayınız.

Program içeriği

Salda Gölü, Kuyucak, Sagalassos, Kovada, Eğirdir Gölleri

Bursa’dan ilk defa bizim başlattığımız, bu yaz üçüncü seferimizi yapacağımız farklı bir rota, kilometresi bol fakat kendinizi dünyanın farklı bir noktasında hissedeceğiniz doğa ve göller.. Gezimiz Denizli üzerinden başlayacak ve ilk durağımız dünyanın en derin göllerinden biri olan Salda gölü olacak, Turkuaz renkli Salda gölünün doğası mars gezegenine benzetiliyor ve Türkiye’nin Maldivleri olarak anılıyor. Daha sonra Burdur gölü kenarında kurulu Burdur şehrine geçiyoruz. Şehrin tarihi merkezinde kısa yürüyüş gezisi yapıyoruz, ve saat kulesini, Ulucami’yi, çarşı bölgesini görüyoruz. Öğle yemeğinde yöreye has Burdur şişi tercih edeceğiz. Yemek sonrası ziyaret edeceğimiz Burdur müzesi Sagalassos Antik kentine dair önemli arkeolojik buluntuları barındırıyor. Ülkemizde turizme ilk açılan ve geçmişte içinde göller barındıran İnsuyu mağarasına uğradıktan sonra akşamüzeri saatlerinde Ağlasun ‘a geçerek otelimize giriş yapıyoruz.

İkinci günümüzde otelimizde uzun ve keyifli bir kahvaltı, yürüyüş ve katılmak isteyenlerle gerçekleştireceğimiz bisiklet turu ardından, Türkiye’nin lavanta üretiminin nerdeyse tamamını karşılayan mis kokulu Keçiborlu-Kuyucak Köyü‘ne doğru yola çıkıyoruz, Kuyucak köyüne yaklaşırken mor renkli lavanta tarlaları bizi karşılıyor. Yol boyunca sağlı sollu tepelere kadar uzayan lavanta tarlaları muhteşem bir görsel şölen sunacak. Fotoğraf açısından da zengin imkan sunan Kuyucak köyü ve lavanta tarlalarında geziyor, köy halkı ile kaynaşarak, çay molası veriyoruz..Günün en keyifli saatlerini lavanta kokulu köyde geçirdikten sonra Ağlasun’a dönüyoruz. Akşamüzeri saatlerinde muhteşem manzarası ve etkileyici yükseklikte konumu ile bizi yemyeşil bir ovaya hakim Sagalassos antik kentine çıkıyoruz. Son yıllarda yapılan restorasyon çalışmaları ile her geçen gün daha fazla ayağa kaldırılan etkileyici konumdaki kentte MS 161 – 180 yılları arasında Roma İmparatoru Marcus Aurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi'nin hala akan suyuna tanık olacağız. Dünyanın en yüksek rakımlı 9000 kişilik tiyatrosu, kendine has kaya mezarlarıyla bilinen antik kent sizi kendisine hayran bırakacak.

Gezimizin son günü sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılarak, Ağlasun’a veda ediyoruz. İlk önce Eğirdir gölünün devamı olan ve milli park olarak koruma altındaki Kovada gölüne gidiyoruz. Daha sonra rotamızı günün her saati farklı renge bürünen Eğirdir gölüne çeviriyoruz. Eğirdir Yeşilada olarak bilinen yarımada üzerinde yürüyüş yapıyoruz. Hızırbey camii, Kervansaray, Dündarbey medresesi ve Aya Stefanos kilisesi gibi tarihi yapıları görüyoruz, huzurlu gölün atmosferinde dinleniyoruz. Göl kenarında balık ziyafeti yapıyoruz. Yemek sonrası Eğirdir in sırtını yasladığı dağa tırmanarak muhteşem Eğirdir gölü manzarası eşliğinde kahve molası veriyoruz...Isparta’da hediyelik gül ürünleri satan dükkanlara uğramayı unutmadık.!

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.