Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
15 Temmuz Pazar

Akçakoca’nın Tarihi Güzelliklerini Keşfe Gidiyoruz!

80 TL

Program Ortağımız: Tempo Tur

Fiyata dahil olan hizmetler

·  Midibüs ile ulaşım

·  Rehberlik hizmetleri

·  Milli park ve özel müze giriş ücretleri

·  KDV

Fiyata dahil olmayan hizmetler

·  Aksi belirtilmedikçe yemekler ve yemeklerde alınacak içecekler,

·  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli fiyat: 80 TL

Buluşma Noktası

07.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı

07.30 Tempo Tur önü

07.40 Milli Kütüphane - Bahçelievler

07.43 Söğütözü-Armada önü

07.45 Eskişehir yolu Bilkent Köprüsü altı

07.48 Eskişehir yolu Ümitköy Köprüsü altı

07.50 Eskişehir yolu Mesa Migros karşısı

07.55 Yaşamkent BP Benzinlik önü

08.05 Eryaman - Optimum önü

Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır. Eryaman-Optimum durağından binenler dönüşte Aile Yaşam Merkezi'nin önünde indirilecektir.

Tur Programı
Sabah saat 07.30 de TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Gerede yakınlarına vereceğimiz moladan sonra Konuralp Müzesi'ne gidiyoruz. Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerine ait eserlerin sergilendiği Konuralp Müzesi'nde, 3 teşhir salonu, 1 laboratuvar, 2 depo, 1 konferans salonu, idari kısım ve hizmet odası mevcuttur. Müzede 1.831 arkeolojik, 456 etnoğrafik ve 3.837 adet çeşitli devirlere ait sikke olmak üzere toplam 6.124 eser yer alıyor. Arkeoloji ve etnoğrafya salonlarında birbirine bağlı duvar vitrinleri yer alan müzenin arkeoloji salonunda 4 adet sikke vitrini bulunuyor. Müze gezimizin ardından Batı Karadeniz Bölgesi'nin ayakta kalmış antik kenti Prusias Ad Hypium'un tiyatrosunu geziyoruz. Daha sonra Akçakoca'ya gidiyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Akçakoca Bey'in heykeli ve sıra dışı mimarisi ile ilgi çeken Merkez Cami ve Akçakoca Limanı'nın görülmesinden sonra  dönüş yolculuğu. Akşam saat 22.00 sularında Ankara'ya varış.

NOT: Bu gezimizde restoranlarda öğle yemeği yemek isteyenler kumanya getirmeyebilirler.

Gerekli Malzemeler

Yağmurluk, küçük bir sırt çantası, koruyucu krem, rahat bir giysi, rahat bir ayakkabı, su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, yedek film, yedek hafıza kartı ve pil, mayo, havlu, terlik

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Program zamanlamasında hava, yol, vb... nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

·  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Tempo Tur misafirlerine 1(Bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

 

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.