Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
1 Temmuz Pazar

Gürleyik Vadisi’ne Gidiyoruz!

35 TL

Program Ortağımız: Tempo Tur

Fiyata dahil olan hizmetler

·  Midibüs ile ulaşım

·  Rehberlik hizmetleri

·  Milli park ve özel müze giriş ücretleri

·  KDV

Fiyata dahil olmayan hizmetler

·  Aksi belirtilmedikçe yemekler ve yemeklerde alınacak içecekler,

·  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli fiyat: 80 TL

Buluşma Noktası

07.15  Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı

07.30  Tempo Tur önü

07.40  Milli Kütüphane – Bahçelievler

07.43  Söğütözü-Armada önü

07.45  Eskişehir Yolu Bilkent Köprüsü altı

07.48  Eskişehir Yolu Ümitköy Köprüsü altı

07.50  Eskişehir Yolu Koru Sitesi Migros karşısı

07.55  Yaşamkent BP Benzinlik önü

08.05  Eryaman - Optimum önü .

Dönüşte aracımız Necatibey Caddesi'ne girmeyecek, buradan binenleri Bakanlıklar Vekaletler Caddesi - Atatürk Bulvarı köşesinde bırakılacaktır.

Eryaman-Optimum durağından binenler dönüşte Aile Yaşam Merkezi'nin önünde indirilecektir

Program içeriğini incelemek için tıklayınız.

Tur Programı
Gürleyik Vadisi Yürüyüşü ve Yüzme

Bölge: Mihalıççık

Sabah saat 07.30 da TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Gürleyik vadisi'nde yapılacak yürüyüşten sonra dönüş. Akşam saat 21.00 sularında Ankara'ya varış. Vadi içinde su kenarında zaman zaman bent üstü ve su kanalı kenarında yürüyüş yapılacaktır. Yürüyüş süresi yaklaşık 3 -3.5 saat ağaçlık alan. Yürüyüş süresince 2 saat yüzme ve yemek molası verilecektir. Yürüyüş esnasında dinlenme ve öğle yemeği için molalar verilmektedir.

Mayo, havlu ve Terliğinizi almayı unutmayınız.

*Öğle yemeği doğada verilecek mola esnasında yenilecektir. Bu nedenle yanınıza kumanya ve en az bir litrelik su almayı unutmayınız.

Gerekli Malzemeler

Mayo, Havlu, Terlik, Yağmurluk, küçük bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabısı, rahat bir giysi (pamuklu, uzun kollu giysiler öneriyoruz. Kot önermiyoruz), baton, yedek ayakkabı, yedek giysi, yedek çorap, su kabı, gözlük, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, yedek film, yedek hafıza kartı ve pil

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Program zamanlamasında hava, yol, vb... nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

·  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Tempo Tur misafirlerine 1(Bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.