Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

3 Adımda Fon Koçu

Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu, sizin için piyasaları değerlendirerek risk tercihinize göre en uygun fon paketini önerir.

3 adımda Fon Koçu hizmetimiz ile yatırımlarınıza yön verin!

Yatırım tercihinizi belirleyen anketi doldurun!

Fon Koçu profilinizi inceleyin!

Fon paketini* uygulayın!

    • Garanti BBVA Emeklilik İnternet / Mobil'e giriş yapın. Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu’na tıklayarak profil belirleme anketini doldurun.
    • Fon Koçu profilinizi** ve Fon Koçu hizmetimizdeki size özel fon paketini inceleyin.
    • Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu, yatırım tercihleriniz ve getiri beklentinize göre size özel önerdiği fon paketini uygulayın!
*Piyasa koşullarına göre belirli zamanlarda Fon Koçu size yeni fon paketleri sunar. Böyle durumlarda sizi SMS ve e-posta ile bilgilendirir. Tek yapmanız gereken İnternet veya Mobil Uygulamamıza giriş yaparak fon dağılımınızı kolayca değiştirmek!
**Fon Koçu profilleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Dijital fon danışmanlık hizmetimiz Fon Koçu ile bireysel emeklilik birikiminize yön vermek için Garanti BBVA Emeklilik İnternet/Mobil uygulamasına giriş yapın!

Nasıl Müşteri Olabilirsiniz?

Henüz Garanti BBVA Emeklilik müşterisi değilseniz, "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak bilgilerinizi bırakın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Dilerseniz "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak, Garanti BBVA İnternet / Mobil Başvuru menüsü altından sözleşmenizi anında oluşturarak sisteme hemen katılabilirsiniz.

**Fon Koçu, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş ile Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. çözüm ortaklığı ile sunulmaktadır.
***Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulabilmektedir. Mali durum ile risk ve getiri tercihlerinin çeşitliliğini göz önünde bulundurunca bu görüşlere dayanarak verilecek yatırım kararları beklentilere uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Fon Koçu aracılığıyla risk gruplarına sunulan fon dağılımı, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. görüşlerini yansıtmakta olup, getiri ve kazanç garantisi vermez. Müşteriler bu görüşlere uygun değişiklik yapma konusunda tamamen kendi değerlendirmelerine göre karar vermektedir. Fon Koçu aracılığıyla sunulan fon dağılımının beklenen getiriyi sağlamaması ihtimali daima mevcuttur ve bu risk müşteri tarafından kabul edilmektedir. @2022 Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi