Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Stüdyo Prana

  • İl: İstanbul (Avrupa)
  • Adres: Teşvikiye Mah. Şakayık Sok. Nişantaşı Plaza K:3 D:14
  • Telefon: (532) 773 89 53
  • Web Adresi: www.studyoprana.com
  • İndirim: %10
  •  

Hakkında

Transformational Breath® Nefes Terapisi Merkezi

Transformational Breath® Nedir?

Transformational Breath® (TB); nefes sistemindeki blokajlarda açılım sağlayarak, oksijenin vücutta kesintisiz dolaşımını sağlayan en etkili nefes tekniğidir. TB, 30 yılı aşkın süredir Amerika ve Avrupa'da güvenle uygulanmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre, insanların %90'ı, nefes alma kapasitelerinin sadece %30'unu kullanıyor. Söz konusu kısıtlı nefes alışkanlıkları ve yaşanan fiziksel-duygusal travmalar, nefes sisteminde blokajlara neden olarak hücre sağlığı için gerekli oksijenin vücuda alınımını ve dolaşımını engelliyor.

Transformational Breath® nefes tekniği ile nefesimiz açılıp dengelendiğinde, artan oksijen miktarıyla birlikte, bağışıklık sistemimiz de doğal olarak yenileniyor ve güçleniyor. Alınan yeterli oksijen; daha fazla enerji, daha sağlıklı eklemler, daha sağlıklı hücreler ve sonuçta daha sağlıklı bir beden-zihin-ruh hali yaratıyor.

Kandaki oksijen oranı hücre sağlığı ve yenilenmesi için en önemli faktördür. İçlerinde kanserin de yer aldığı 50'ye yakın hastalık anaerobik (oksijensiz) olarak sınıflandırılır. Nefes sisteminin açılması sonrasında oksijen alan hücrelerde anaerobik hastalıklar görülmemekle birlikte, mevcut hastalıkların iyileşmesi de yeterli oksijen sayesinde hızlanmaktadır.

Tekniğin uygulanmasıyla kazanılan derin ve tam diyafram nefesi, fiziksel iyileşmenin yanı sıra hücresel hafızamızın tüm seviyelerindeki negatif enerjiyi de temizleyerek zihinsel ve ruhsal bir dönüşüm gerçekleştirir. Yaşam enerjisi (Prana) nefesimizle birlikte bedenimizde akarak bizi engellerin olmadığı özgür bir yaşama ulaştırır.

Adres bilgisi için tıklayın.