Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

EKS Mutfak Akademisi

  • İl: İstanbul (Asya)
  • Adres: Koşuyolu Mehmet Akman Sok. No:3-5/2 Kadıköy
  • Telefon: (216) 325 15 00
  • Web Adresi: www.eksmutfakakademisi.com
  • İndirim: %25
  •  

Hakkında

EKS Mutfak Akademisi 2011 yılında, dünyaca tanınmış ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç tarafından, Anadolu yakasının diplomalı eğitim veren ilk profesyonel aşçılık okulu olarak kurulmuştur. Akademide hem profesyonel hem de amatör programlara da yer verilmektedir.

Ayrıca akademide, günlük workshoplar şeklinde gerçekleşen amatör eğitimler de verilmektedir. Farklı kültürleri mutfakta buluşturmayı ve bunları öğrencileriyle paylaşmayı amaç edinen EKS Mutfak Akademisi'nde, değişik ilgi alanları ve damak zevklerine uygun program seçenekleri sunulmaktadır. Başta Türk mutfağı olmak üzere Akdeniz, Fransız, İtalyan, İspanyol, Meksika, Hint, Japon ve Uzak Doğu mutfakları gibi dünya mutfaklarından seçmeleri kapsayan dersler, sunulan program seçenekleri arasındadır. Ayrıca yine amatör eğitim programları kapsamında Pastacılık, Çay Saati Lezzetleri, Sağlıklı Yemekler, Çikolata Dünyası, El Yapımı Makarna ve Soslar, Davet Menüleri gibi birbirinden zengin ders seçenekleri de EKS Mutfak Akademisi'nin ders programında yer almaktadır.

EKS KÜTÜPHANE

EKS Mutfak Akademisi, senelerdir biriktirilen 1500'e yakın yerli ve yabancı yayından oluşan koleksiyon ile yeni merkezinde açtığı kütüphanesinde, gastronomi alanına ilgi duyanlar için önemli bir kaynak tabanı barındırmaktadır.

F&B CONSULTING ve CULINARY INNOVATION

EKS Mutfak Akademisi verdiği eğitimlerin yanı sıra çok önemli markalara ve restoranlara danışmanlık hizmeti sağlamakta, kendi merkezinde yürüttüğü Ar&Ge çalışmaları ile ulusal ve uluslararası markalar ile restoranlara ürün ve menü geliştirmektedir.

EVENT CATERING

EKS Mutfak Akademi'sinde özel davetler, doğum günü partileri, özel partiler ve kurumsal etkinlikler için usta şefler tarafından oluşturulan standart ve gurme menü seçenekleri ile Event Catering hizmeti sunulmaktadır. Davetleriniz için özel menü talepleriniz olduğunda şeflerimizden danışmanlık hizmeti alabilir, menülerinizi şeflerimizle beraber oluşturabilirsiniz.

CHEF'S INNOVATION STUDIO

EKS Mutfak Akademi'sinde profesyonel çekim stüdyosu olarak kurulan Chef's Innovation Studio'da profesyonel çekimler için gerekli tüm teknik donanım bulunmaktadır. Markaların katalog ve broşür çekimleri için; dergi çekimleri için ve ayrıca televizyonların reklam ve program çekimleri için EKS Mutfak Akademisi'nin çekim stüdyosu kiralanabilmektedir.

FOOD STYLING

EKS Mutfak Akademisi'nin deneyimli şef kadrosu, çekimleriniz veya restoran menüleriniz için göz alıcı tabaklar hazırlayarak, sizlere food styling (yemek stilistliği) konusunda da destek sağlamaktadır.

CHEF'S TABLE

EKS Mutfak Akademisi'nin sunduğu ayrıcalıklar arasında dünyaca tanınan ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç ile akademinin önde gelen şefleri tarafından hazırlanan özel yemeklerin, özel seçim şaraplar eşliğinde tadıma sunulduğu Chef's Table yer almaktadır. Kurumsal etkinlikleriniz ve özel davetleriniz için şefin masasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

RENT A CHEF

EKS Mutfak Akademisi'nin sunduğu hizmetler arasında yer alan "şef kiralama" hizmeti sayesinde, akademinin seçkin şef kadrosu özel davetlerinizde kendi mekanınıza gelerek sizler ve konuklarınız için eşsiz menüler hazırlamaktadır. Günlük ve haftalık olarak alabileceğiniz bu hizmet seçeneğini mavi yolculuk için de değerlendirebilirsiniz!

EKS BİSTRO

EKS Bistro olarak hizmete giren akademinin bahçe bölümünde; doğum günü partileri, özel partiler ve kurumsal etkinlikler düzenlenmektedir. EKS Bistro'da gerçekleştirmek istediğiniz party ve organizasyonlarınız için bizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

SIRADIŞI GASTRONOMİ ORGANİZASYONLARI

Dünyaca ünlü şeflerle beraber yemek pişirmek veya onların sizler için hazırladığı dünyanın en lezzetli yemeklerini tatma ayrıcalığını yaşamak ister misiniz? EKS Mutfak Akademisi'nde sizleri celebrity şeflerle buluşturuyoruz! Farklı, özel ve eşsiz bir deneyim için bizi arayın, size özel sıradışı gastronimi etkinliğini beraberce planlayalım.

Adres bilgisi için tıklayın.