Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Badem Mutfak

  • İl: İzmir
  • Adres: 6446/1 Sok. No:8/A Atakent / Karşıyaka
  • Telefon: (232) 330 46 40
  • Web Adresi: www.bademmutfak.com
  • İndirim: %20
  •  

Hakkında

İş hayatının rutin ve yorucu temposundan biraz olsun uzaklaşıp kısa bir soluk almak isteyenlere, Badem Mutfak her mevsim çeşitli atölye alternatifleri sunuyor. Pasta kursundan yemek yapımına, Ev Yapımı Çikolatadan İtalyan Pizza yapımına kadar her türlü damak zevkini hedefleyerek eğitimlerini planlayan Badem Mutfak, çalışan kişilere hem yeteneklerini keşfetmeyi hem de keyifli saatler geçirmeyi vaat ediyor.

2008 yılında Karşıyaka Atakent’te Gıda Mühendisi Beyhan Ildız tarafından kurulan Badem Mutfak, İzmir için bir hobi merkezi olma özelliğiyle sektöre alternatif sağlıyor. Kullanılacak malzeme ve ekipmanların tanıtımı eşliğinde katılımcılara özel belirlenen tariflerin sunulduğu ve uygulamalı olarak öğretildiği mutfakta, herkesin kendini bulabileceği bir reçete mutlaka yer alıyor. Kurslara bireysel katılım sağlanabildiği gibi grup olarak kurumsal eğitimler de alınabiliyor. Böylece hem iş temposunun dinamiğine farklı bir alternatifle ara veriliyor hem de çalışma hayatının vazgeçilmezi takım ruhunun gelişimine katkı sağlanıyor.

Gıda tüzüğüne uygun, kaliteli, sağlıklı ve taze malzemelerinin kullanıldığı bu kurslar, arzu edilirse Badem Mutfak’ta arzu edilirse şirket mutfağı gibi gerekli ekipmanların hazır bulunduğu mekânlarda da verilebiliyor. Kurs sonunda hazırlananlar ise katılımcıların oluyor.

Pasta-çikolata malzemeleri ve ekipmanlarının satış ve danışmanlığının da yapıldığı mutfakta, gıda sektörüyle profesyonel olarak ilgilenen kişilere ileri seviyede destek de veriliyor.

Adres bilgisi için tıklayın.