Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

BES Ödemelerinizi İster Kredi Kartı ile İster Hesabınızdan Gerçekleştirin!

Birikimlerinizin daha hızlı büyümesi için ödemelerinizi aşağıdaki 3 seçenekten birini tercih ederek kolayca yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ödeme aracınızı değiştirebilirsiniz.

1) Garanti BBVA Kredi Kartı

Hayatın koşturmacası içinde, "BES ödemelerim için hesabımda yeterli tutar var mıydı?", "Ödemelerim gerçekleşti mi?" diye düşünmenize hiç gerek yok. Ödemelerinizi Garanti BBVA kredi kartınızla yaparak, takibe gerek kalmadan birikim yapmaya devam edebilirsiniz.

{card.spotText[itemList.index]}

Ödeme Aracı Değişikliği

2) Garanti BBVA Hesabı

İkinci bir seçenek olarak ödemelerinizi Garanti BBVA hesabınızdan da yapabilirsiniz. 

Ödeme aracınızı Garanti BBVA kredi kartı veya Garanti BBVA hesabı olarak değiştirmek için aşağıdakilerden cihazınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İşlemi mobilden gerçekleştirmek için

Garanti BBVA uygulamasına giriş yapıp “Hesap ve Kart” adımından “Bireysel Emeklilik Sözleşmesi" alanına tıklayın, sözleşmenizi seçip "Ödeme Aracı Değişikliği" butonuna basın ve işleminizi gerçekleştirin. 

İşlemi desktoptan gerçekleştirmek için

Ödeme aracınızı değiştirmek için www.garantibbva.com.tr adresinden Garanti BBVA İnternet’e giriş yapın, “Hesap ve Ürün” adımından “Emeklilik Sözleşmesi" alanına tıklayın sözleşmenizi seçip "Ödeme Aracı Değişikliği" butonuna basın ve işleminizi gerçekleştirin. 

3) Başka Banka Kredi Kartları

Farklı bankaların kredi kartları ile ödemelerinize devam etmek isterseniz yeni kartınızı tanımlamak için 444 0 336 Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.