Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Fon İle İlgili Duyurular

2021 yılı öncesi detaylı fon duyuruları için tıklayınız

28/06/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Altın Katılım Emeklilik Yatırım Fonu'na ait değişiklikler (GHA) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

06/05/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Birinci Fon Sepeti Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCT) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Karma Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCY) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GED) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dinamik Değişken Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEF) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEG) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEH) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEK) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEL) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEU) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHE) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHF) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dış Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHG) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHH) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dış Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHK) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Üçüncü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHO) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Mutlak Getiri Hedefli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHT) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. İkinci Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GKB) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Agresif Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHJ) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHM) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dengeli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCY) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHP) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

22/04/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

İzahname Tadil Metni

Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş. Başlangıç Katılım Emeklilik Yatırım Fonu (GHA) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

20/04/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Katılımcılara Duyuru Metni

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Birinci Fon Sepeti Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCT) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Karma Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCY) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GED) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dinamik Değişken Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEF) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEG) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEH) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEK) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEL) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEU) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHE) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHF) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dış Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHG) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHH) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dış Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHK) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Üçüncü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHO) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Mutlak Getiri Hedefli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHT) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. İkinci Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GKB) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Agresif Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHJ) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHM) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dengeli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHN) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHP) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

14/04/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Altın Katılım Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHA) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

14/02/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCV) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEH) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEL) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Agresif Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHJ) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHM) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dengeli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHN) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Üçüncü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHO) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHP) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

11/02/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Tadil Metinleri

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Sürdürülebilirlik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHH) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCS) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GED) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dinamik Değişken Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEF) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEG) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEK) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEU) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHD) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHE) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHF) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dış Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHG) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katkı Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHI) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Dış Borçlanma Araçları Grup Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHK) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Mutlak Getiri Hedefli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHT) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCK) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Katılım Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GDV) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEA) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GES) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Altın Katılım Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHA) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Katkı Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHL) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Agresif Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHU) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dengeli Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHV) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dinamik Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHY) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Temkinli Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHZ) İzahname Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCK) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Katılım Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GDV) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEA) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GES) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Altın Katılım Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHA) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Katkı Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHL) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Agresif Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHU) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dengeli Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHV) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Dinamik Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHY) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Oks Temkinli Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHZ) İç Tüzük Tadil Metni Metni İçin tıklayın.

27/01/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCK) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Katılım Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GDV) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEA) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Standart Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GES) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Altın Katılım  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHA) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Katkı Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHL) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Agresif Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHU) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Dengeli Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHV) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Dinamik Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHY) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Temkinli Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHZ) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

 

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GCV) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEH) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEL) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Üçüncü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHO) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Agresif Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHJ) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Dinamik Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHM) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Dengeli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHN) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. OKS Temkinli Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHP) Katılımcılara Duyuru Metni İçin tıklayın.

03/01/2022 tarihli duyurular için tıklayınız

İzahname Tadil Metinleri

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Katılım  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GDV) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEA) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Standart  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GES) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Standart  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHD) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Üçüncü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHO) İzahname Tadil Metni İçin tıklayın.

Tanıtım Formu  Tadil Metinleri

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Başlangıç Katılım  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GDV) Tanıtım Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GEA) Tanırım Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Standart  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GES) Tanırım Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Standart  Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHD) Tanıtım Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Üçüncü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHO) Tanıtım Tadil Metni İçin tıklayın.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katılım Katkı Emeklilik Yatırım Fonu’na ait (GHL) Tanıtım Tadil Metni İçin tıklayın.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi