Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlığınızı güvence altına almak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurun, sizi arayalım.

Üstelik BES’i olanlar müthiş indirimlerle faydalanabiliyor! 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Başvurusu
Kişisel Bilgileriniz
Yakınım için başvurmak istiyorum.
Yakınınıza Ait Bilgiler
İşlem Doğrulama
Başarılı Başvuru

İşleminiz başarıyla gerçekleşmiştir!

En yakın zamanda bilgilerinizi teyit edecek ve onayınızı alacağız.

Görüşmenin ardından, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklif formunuz ve sözleşmenizi sizinle paylaşacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Başarısız Başvuru

Başvurunuz gerçekleşmedi, lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyin.

BAŞVURU ONAYI

Tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusu için girdiğim bilgileri onaylıyorum.

Vazgeç Onay
  • Kişisel verileri korumak amacıyla düzenlenen 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında,bilgilerinizi her zaman güvenle saklıyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından faydalanabilmeniz için Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olmanız gerekmektedir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

•  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS), Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) karşılamadığı ya da ücret limit aşımı olan tedavi giderlerini karşılamak için düzenlenen bir devlet destekli sigorta türüdür. 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

•  SGK’lı olan, SGK prim borcu olmayan, emekliler (yakınları, ailesi) ve 14 günlük ile 65 yaş (dahil) aralığındaki herkes yararlanabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

• Sizin sağlığınızı önemsiyoruz! Sağlığınız için atacağınız bir adımla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetlerinden bütçenize uygun plan seçerek geniş kapsamda yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz!

• Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeniz sayesinde senCard Üyelik Programı’nın bir üyesi olacaksınız. Poliçe detaylarını, teminat limitlerinizi, sağlık ve ek hizmetlerinizin kapsamını öğrenmek için senCard mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. 

• Teminat kapsamında yer almayan sağlık giderleriniz için de, anlaşmalı olunan tüm kuruluşlarda, senCard özel indirimlerinden yararlanabileceksiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Vergi avantajından faydalanın!

• Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile sağlığınız güvence altındayken siz de ödediğiniz primlerde ortalama %27 vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajına ilişkin detaylı örneğe buradan ulaşabilirsiniz