Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Euromarmara Tours

  • İl: İstanbul (Avrupa)
  • Adres: Gümüşşuyu Mah. Ağaçırağı Sok. Çeşme Apt. No: 3 K: 1 D: 3 Beyoğlu
  • Telefon: (212) 244 33 00
  • Web Adresi: www.istanbultukenmeden.com
  • İndirim: %30-%50
  •  

Hakkında

2000 yılında Fransız ve Türk ortakların iştirakiyle kurulmuş olan Euromarmara Turizm, ilk faaliyetlerine Fransa’dan ülkemize düzenli tur gruplarının Türkiye’deki organizasyonu ile başlamıştır. Sektörde 25 yılı aşkın deneyimli kurucularının da desteği ile kısa zamanda Portekiz, İspanya, Latin Amerika, Kuzey Afrika ve Uzak Doğu pazarlarına yönelik zengin içerikli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile portföyünü geliştirmiştir.

Başta Fransa, Latin pazarı ülkeleri, Israil ve Kuzey Afrika olmak üzere birçok destinasyonda güçlü bağlantıları olan Euromarmara Tours, “iyi hizmet herkesin hakkı” prensibi ile kaliteli servisi ulaşılabilir imkanlarda sunmayı ilke edinmiştir.

Euromarmara Turizm, 2014 yılından itibaren iç ve dış pazara yönelik farklı markaların turizm sektöründe başlangıç ve gelişmelerine platform sağladıktan sonra, hali hazırda devam eden projelerinin yanında ,son iki yıldır “İstanbul Tükenmeden” markası iştirakinde, İstanbul aşığı, genç, dinamik bir rehber ekibiyle yaşadığımız şehri ve çevresini tanımaya yönelik, özgün programlar hazırlamaktadır. Bu turlarda kültürel mirası doğru tanıtan, güncel sorunların çözümüne önyargılardan arınmış bir şekilde katkı sağlayan bir turizm üretimi hedeflenmektedir. Özellikle İstanbul’un çok kültürlü geçmişi üzerinde duran turlarda, katılımcıların ‘öteki’yle bağ kurması, yaşadığı şehrin tüm zenginliklerinin bilincine varması ve tur bitiminde yüksek memnuniyet seviyesine ulaşılması amaçlanmaktadır.  

Yurt dışında görülmesi gereken cazibe merkezlerine hazırlanmış profesyonel turlar olduğu gibi gruplardan gelecek talep ile istekler doğrultusunda da turlar oluşturmaktadır. Müşteri odaklı, güvenilir ve deneyimli ekibi ile bireysel geziler, grup gezileri, kurumsal geziler için danışmanlık ve organizasyon hizmeti de vermektedir.

Adres bilgisi için tıklayın.