Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Base Life Day Spa

  • İl: Ankara
  • Adres: Angora Cad. No:209/10 Beysupark / Çayyolu
  • Telefon: (312) 225 11 50
  • Web Adresi: www.baselifeclub.com
  • İndirim: %30
  •  

Hakkında

Base Life Club, Ankara'nın son yıllardaki en popüler ve eğlence trafiği yoğun yerleşim yerlerinden biri olan Çayyolu'nda bulunmaktadır. Modern mimarisi ve 12.500 metrekare kullanım alanına sahip olan Base Life Club, dünyanın en başarılı spor kulüplerinin tercih ettiği spor ekipmanlarının olduğu fitness alanı ve bünyesinde barındırdığı SPA merkezi ile TÜSİAV tarafından yılın tesisi seçilmiştir.

Dev bünyesinde büyük, konforlu soyunma odaları, cardio & fitness alanı, açık havuzu & yarı olimpik kapalı havuzu, günü yakalayan Day Spa'sı, buhar odaları, kıpırtıları eriten jakuzileri, ilginç bir deneyim olabilecek mağara duşu, stress ayıklayıcı saunaları, kar suları akıtan kar çeşmesi, dinlenme odaları spor ve spor dışı dinlenmeler için birebirdir. Fitness alanında 100'den fazla cardio ekipmanı olan kulüpte, ekipmanların hepsinin ultra teknolojiyle donatılmıştır. Dokunmatik ekranlı, ipod/iphone takılabilir ekipmanlarda incelirken blog yazılabilir, gazete okunabilir, şarkı söylenebilir. Bunun yanı sıra, boks ringi, tırmanma duvarı, squash ve tenis kortları, basketbol sahası, özel grup aktiviteleri, kinesis, yoga, pilates, spinning için tasarlanmış özel stüdyolarında konusunda uzman özel eğitmenler eşliğinde spor yapma imkanı sunmaktadır.

Base Life Day Spa, zengin masaj çeşitleri, özel vücut ve cilt bakımları, kese-köpük uygulamaları yer alan Türk hamamı ve çok özel paketleri ile eşsiz bir SPA hizmeti vermektedir.

Adres bilgisi için tıklayın.