Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
file

Ankara Yoga

İl:Ankara

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mah. İncek Yolu Girişi Dolunevler Sitesi No:14 Çayyolu

Telefon: (312) 240 12 48

Web Adresi: www.ankarayoga.com.tr

İndirim: %25

Hakkında

İki üniversite arkadaşının deneyimlerini ve heyecanlarını koyarak, "Kimseye yoga yapmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu anlatmaya çalışma, onlar sendeki değişiklikleri gördükçe zaten bunu anlayacaklar" sloganıyla oluşturdukları Ankara Yoga Merkezi, Yoga Alliance sertifikalı eğitmenlerle hatha yoga, vinyasa yoga, yin yoga, çocuk ve ergen yogası ve pilates derslerimizle hizmet vermektedir.

Yoga denildiğinde insanlar çok farklı şeyler algılayabiliyorlar. Bazıları sadece oturup meditasyon yapmayı anlarken, bazıları nedenini anlayamadığımız bir şekilde "uçuyor musunuz siz?" diye soruyor, kimi ciddi bir fiziksel egzersiz yapacağının bilincindeyken, kimi "o kadar çalışma bana yetmez ki " diyor ve denemeye cesaret ettiğinde 10 dakika sonra dili bir karış dışarıda kendini yere atabiliyor. Kimi için rahatlamak, günün stresini atmak için bir araç, kimi için sadece gelip sizinle dertleşmek için bir bahane.

En önemli şey sadece açık olmak. Biraz kalıpları bırakıp, önyargıları bir kenara atıp yoga size ne hissettiriyorsa bunun keyfini çıkarmak. Elbette hiçbir şey herkes için tam uygun olmak zorunda değil, herkes yogadan memnun olmak, sevmek zorunda değil. Ama en önemlisi sizin ne hissettiğinizi anlamak için kendinize izin vermeniz. Sadece siz olarak, başkalarından etkilenmeden, bu deneyimi tadıp kendiniz olarak karar vermek.

Herkes doğal olarak kendi yapısına bağlı olarak çok farklı tepkiler veriyor ama tek bir gerçek var ki; yoga herkes için uygun. Ne yaşınız önemli, ne kilonuz, ne çok esnek olmanız lazım, ne çok güçlü, ne fiziksel rahatsızlıklarınız yoga yapmaya engel, ne zihinsel durumunuz.

Adres için tıklayın.

deneme1