Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Contact Center World Awards

Daha önce Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin "En İyi Çağrı Merkezi" ödülüne sahip olarak katılım hakkı kazandığımız Contact Center World Awards Dünya Finalleri'nde de kendi kategorimizde "Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi" seçildik.

Uluslararası alanda çağrı merkezi sektörünün en iyilerini belirleyen platformda, ilk etapta EMEA, Amerika ve Asya-Pasifik bölge finalleri düzenlendi. Bölgelerde şampiyon olan şirketler, sonraki aşamada küresel çapta değerlendirildi ve dünyanın en iyileri belirlendi.

Müşteri İletişim Merkezimiz kendi kategorisinde "Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi" alanında Altın Ödül'e layık görüldü.

ARC (Annual Report Competition)

2015 Dijital Faaliyet Raporumuz, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen Amerikan kuruluşu MerComm'un gerçekleştirdiği ve faaliyet raporlarının Oscar'ı sayılan ARC (Annual Report Competition) Ödülleri'nde, bu yıl Gold Ödül'e layık görüldü!

Her yıl New York'ta iletişim profesyonellerini bir araya getiren, uluslararası alanda "Faaliyet Raporlarının Oscar'ı" olarak tanınan ve bu yıl 30.su düzenlenen ARC Ödülleri'ne 30'u aşkın ülkeden, 2.000'in üzerinde başvuru yapıldı. 2015 Dijital Faaliyet Raporumuzla; Sigortacılık alanında "Online Annual Reports-Interactive" kategorisinde Gold Ödül almaya hak kazandık.

LACP (League of American Communications Professionals)

2015 Yılı Faaliyet Raporumuz, 2001 yılından bu yana her yıl, faaliyet raporu alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen League of American Communications Professionals tarafından düzenlenen LACP Vision Awards'ta bu yıl Gold Ödül'e layık görüldü!

Sigortacılık kategorisinde yarışan tüm global raporlar arasında Gold Ödül almaya hak kazanan ilk dijital faaliyet raporumuz, aynı zamanda tüm kategorilerde; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'nın en iyi 62. dijital raporu seçilirken; Türkiye'nin en iyi 25 faaliyet raporu arasında yerini aldı! Toplam 1000'in üzerinde raporun değerlendirildiği ve 20'den fazla ülkeden yüzlerce kurumun başvuruda bulunduğu LACP Vision Awards'ta 2011'den itibaren her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görüldük.

Stevie International Business Awards

Uluslararası alanda prestijli bir ödül organizasyonu olan ve bu sene 14.'sü düzenlenen Stevie Awards'ta İnsan Kaynakları alanında, biri "altın" biri "bronz" olmak üzere 2 farklı ödüle layık görüldük.

Dünya çapında hem kurumların hem de bireylerin başarılı projelerle katıldıkları Stevie Ödül organizasyonuna bu sene 60'dan fazla ülkeden başvuru yapıldı. 3800'ü aşkın adayın yarıştığı Stevie Awards'ta, adaylar, dünyanın dört bir tarafından 200'ün üzerinde yöneticinin yer aldığı jürinin oylarıyla değerlendirildi. Bu büyük organizasyonda "Yılın İnsan Kaynakları Birimi" kategorisinde "Altın Ödül"; "Yılın En Yaratıcı Takımı" kategorisinde ise "Bronz Ödül" almaya hak kazanmanın mutluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Contact Center World Awards

Uluslararası alanda çağrı merkezi sektörünün en prestijli ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Contact Center World Awards'ta büyük bir başarıya imza attık ve kendi kategorimizde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin "En İyi Çağrı Merkezi" seçildik.

Bu yıl 11.'si düzenlenen ve uluslararası çağrı merkezi alanının en iyilerini belirleyen organizasyonda, 50 ülkeden toplam 1.600 aday yarıştı.

Müşteri İletişim Merkezimizle kendi kategorimizde "En İyi Çağrı Merkezi" alanında Altın Ödül'ün sahibi olduk.

A.L.F.A. (Actionable, Leader, Fast, Ambitious) Awards

Marketing Türkiye tarafından düzenlenen, sikayetvar.com'da yer alan gerçek şikayetleri temel alan ve araştırma metodolojisini Method Research Company'nin geliştirdiği A.L.F.A. (Actionable, Leader, Fast, Ambitious) Awards'ta "Müşteri Memnuniyetini En İyi Yöneten Emeklilik ve Hayat Markası" seçildik.

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği organizasyonda kazananlar, sikayetvar.com kullanıcılarının puanlamalarına göre belirlendi. sikayetvar.com'a gelen şikayet mektuplarından oluşan "müşteri deneyim endeksi" ile şikayet yönetimi ve bu süreçten sonraki müşteri algısı ölçümlendi. Şikayetin çözüm sürecinden, sunulan hizmet ve çalışmaların kalitesine kadar pek çok düzeyde müşteri memnuniyeti parametresinin ölçümlenmesiyle sonuçlar ortaya çıktı.

TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri

Kurumsal eğitim ve gelişim alanında yapılan yatırım ve çalışmaları desteklemek amacıyla düzenlenen TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nde "Çalışan Deneyimi Standartları" insan kaynakları uygulamamız ve "İşimiz Okumak" kurumsal sosyal sorumluluk projemiz ile 2 ödüle birden layık görüldük. Türkiye'nin önde gelen kurumlarının birçok farklı proje ile katıldığı değerlendirmenin ödül töreninde, 6 farklı kategoriden 8 En İyi Uygulama ve 4 Jüri Özel Ödülü sahiplerini buldu.

Çalışan Deneyimi Standartları

Öğrenme ve keşfetme süreçlerimizi daha keyifli hale getirmek ve yaratıcılığımızı ortaya çıkartmak için hayata geçirdiğimiz "Çalışan Deneyimi Standartları" masaüstü oyun uygulamamız ile 2016 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nde "En Yaratıcı Uygulama" olarak "Jüri Özel Ödülü"ne layık görüldük.

İşimiz Okumak

2010 yılından bu yana, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile sürdürdüğümüz, para kazanmak amacıyla çeşitli iş yerlerinde çalışan ortaokul öğrencilerini tamamen okullarına kazandırmaya yönelik "İşimiz Okumak" sosyal sorumluluk projemiz TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nde "Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi" kategorisinde "Jüri Özel Ödülü"ne layık görüldü.