Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Ödülü

Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında 2015 yılının "En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi" seçildik.

En beğenilen şirketlerin seçilmesinde, çalışan memnuniyeti, kurumsal yönetim ilkelerine göre yönetilme, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi önemli rol oynadı. Türkiye'nin en beğenilen şirketleri araştırmasında 700'ün üzerinde farklı firmada görev alan toplam 1602 yöneticinin görüşlerine yer verildi. Sektörlerin en beğenilen şirketleri, ilgili sektörün temsilcilerinin yanıtlarıyla belirlendi. 2015 yılının "En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi" seçilerek hem emeklilik hem de hayat branşlarında farklı müşteri gruplarına uygun ürünler sağlayan, aynı zamanda çalışanına değer veren, müşteri merkezli öncü şirket konumumuzu bir kez daha vurgulamış olduk.

IMI Conferences

IMI Conferences tarafından bu yıl 10.'su düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde Garanti BBVA Emeklilik olarak "En İyi Çağrı Merkezi Ödülü"ne layık görüldük.

Sektördeki başarıyı teşvik etmek ve kaliteyi artırmak amacıyla düzenlenen ve bu alandaki en iyi şirketlerin ödüllendirildiği törende bu yıl; 32 kurum, 12 farklı kategoride yarıştı.

Çağrı Merkezi ekibimizle "250'den az koltuklu Çağrı Merkezi" kategorisinde en iyi ödülü almaya hak kazanarak "Türkiye'nin En İyi Çağrı Merkezi" olduk.

ARC (Annual Report Competition)

2014 Faaliyet Raporumuz, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen Amerikan kuruluşu MerComm'un gerçekleştirdiği ve faaliyet raporlarının Oscar'ı sayılan ARC (Annual Report Competition) Ödülleri'nde, iki ayrı kategoride Bronz Ödül'e layık görüldü!

Her yıl New York'ta iletişim profesyonellerini bir araya getiren, uluslararası alanda "Faaliyet Raporlarının Oscar'ı" olarak tanınan ve bu yıl 29.su düzenlenen ARC Ödülleri'ne 30'u aşkın ülkeden, 3.000'in üzerinde başvuru yapıldı. 2014 Faaliyet Raporumuzla; Sigortacılık alanında biri "Non-Traditional Annual Report" diğeri "Interior Design" kategorileri olmak üzere iki Bronz Ödül almaya hak kazandık.

LACP (League of American Communications Professionals)

2014 Yılı Faaliyet Raporumuz, 2001 yılından bu yana her yıl düzenlenen, faaliyet raporu alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen League of American Communications Professionals tarafından düzenlenen LACP Vision Awards'ta bu yıl Silver Ödül'e layık görüldü!

Sigortacılık kategorisinde yarışan tüm global raporlar arasında Silver Ödül almaya hak kazanan raporumuz aynı zamanda tüm kategorilerde, Türkiye'nin en iyi 20 faaliyet raporu arasında yerini aldı! Toplam 1000'in üzerinde raporun değerlendirildiği ve 20'den fazla ülkeden yüzlerce kurumun başvuruda bulunduğu LACP Vision Awards'ta 2011, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görüldük.

Stevie International Business Awards

İş dünyasının uluslararası arenada en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie Awards'ta Müşteri Hizmetleri alanında bir Altın, bir de Gümüş ödüle layık görüldük.

2002 yılından bu yana düzenlenen Stevie Awards'ta bu yıl 60'ın üzerinde ülkenin farklı sektörlerinden 3.700'ü aşkın aday yarıştı. Adaylar, dünyanın dört bir tarafından 200'ün üzerinde yöneticinin yer aldığı jürinin oylarıyla değerlendirildi.

Müşteri Hizmetleri ekibimizle; Bankacılık, Finansal Servisler ve Sigortacılık sektöründe "Yılın Müşteri Hizmetleri Takımı" kategorisinde Altın Ödül, "Yılın Müşteri Hizmetleri Birimi" kategorisinde de Gümüş Ödül almaya hak kazandık.

TKYD Kurumsal Yönetim Ödülleri

"TKYD Kurumsal Yönetim Ödülleri", Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği tarafından hazırlanan ve konu ile ilgili bilinilirlik yaratmayı ve en iyi uygulamaları tanıtmayı amaçlayan bir organizasyondur .Her yıl Ocak ayında düzenlenen Kurumsal Yönetim Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül sürecinde değerlendirme, 31 Aralık tarihi itibarı ile Kurumsal Yönetim Endeksi'ndeki şirketlerin sahip oldukları derecelendirme notları dikkate alınarak yapılmaktadır.2014 yılı içerisinde yapılan derecelendirmede Şirketimizin Kurumsal Yönetim İlkelerine uyum konusunda gösterdiği özen, çalışma sonucunda elde edilen 9,07 notu ile tescil edilmiştir. Bu not ile şirketimiz halka açık olmayan kuruluşlar kategorisinde "Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu En Yüksek Kuruluş" ödülüne layık görülmüştür.