Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Investors in People

Şirketlerin insan kaynakları uygulamalarının kalitesini belgeleyen tek uluslararası standart olan Investors in People'da Gümüş Sertifika ödülüyle taçlandırıldık.

Investors in People (IiP), insan kaynakları alanındaki dünya çapında tek uluslararası kalite standardı kuruluşudur. Bir kuruluşun "Investors in People" olarak tanınması, "daha yüksek performans için insana yatırım yapmayı taahhüt ettiğini" ve aynı zamanda kuruluşun "mükemmeliyet standartlarına önem verdiğini" gösteriyor. 1991 yılından beri, her türlü kuruluşa, beklentilerini karşılama ve aşma konusunda yardımcı olan kuruluş, 2009 yılında şirketlerin kendi ihtiyaçlarına ve önceliklerine göre özelleştirilebilmeye ve derinleşebilmeye imkan veren yeni bir yaklaşımı uygulamaya koydu. Standart sertifikanın ötesinde bronz, gümüş ve altın kategorilerinde de sertifika vermeye başladı. Bir kuruluşun, IiP Gümüş Sertifikasını alabilmesi için, Standart'ın gerektirdiği 39 yeterlilik kriterine ek olarak, en az 126 kriteri daha yerine getirmesi gerekiyor.

Garanti BBVA Emeklilik olarak büyük bir başarı göstererek; Türkiye'de Bireysel Emeklilik sektöründe bu ödüle layık görülen ilk şirket olurken; aynı zamanda standart sertifika almadan doğrudan Gümüş Sertifika almaya hak kazanan ilk ve tek Türk şirketi olduk.

European Excellence Awards

Para kazanmak amacıyla başta sokaklar olmak üzere çeşitli iş yerlerinde çalışan çocuklarımızı, çalıştıkları iş yerlerinden kopartıp, tamamen okullarına döndürmeyi hedeflediğimiz ve bugüne kadar 605 Garanti BBVA Emeklilik gönüllüsünün destek verdiği kurumsal sosyal sorumluluk projemiz "İşimiz Okumak", Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden European Excellence Awards'ta (Avrupa Mükemmellik Ödülleri) ödüle layık görüldü.

2007 yılından bu yana "Communication Director" dergisi tarafından düzenlenen ve her yıl farklı sektörlerden en başarılı iletişim projelerinin değerlendirildiği European Excellence Awards'a, bu sene 60 ayrı kategoride, 1500'ün üzerinde başvuru yapıldı. Avrupa'daki birçok firma ve projenin yarıştığı ve 5 Aralık'ta Münih'te gerçekleştirilen ödül töreninde, güçlü rakiplerimizin arasından sıyrılarak Türkiye'den ödüle layık görülen tek firma olduk.

Altın Örümcek Web Ödülleri

Garanti BBVA Emeklilik olarak, bu yıl yenilediğimiz kurumsal web sitemiz ile 2002 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen 11. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde yine birincilik ödülünün sahibi olduk.

Toplam 35 kategoride yüzlerce kurumun başvurduğu, Türkiye'deki ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, kurumsal web sitemiz garantibbvaemeklilik.com.tr 'Sigortacılık' kategorisinde En İyi Web Sitesi seçildi.

Daha önce 2010 ve 2011 yıllarında da aynı kategoride birincilik ödülü alan web sitemiz, bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı, 50 kişiden oluşan jüri tarafından bu yıl da Altın Örümcek Ödülü'nün sahibi oldu.

LACP Vision Awards

2012 Yılı Faaliyet Raporumuz, Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından düzenlenen LACP Vision Awards'ta ödüle layık görüldü! 2001 yılından bu yana her yıl düzenlenen, faaliyet raporu alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen LACP Vizyon Ödülleri'nde, bu sene 6.000'in üzerinde rapor değerlendirildi. 20'den fazla ülkeden binlerce kurumun başvuruda bulunduğu LACP Vision Awards'ta 2010 ve 2011 yıllarında olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görüldük. 2012 Yılı Faaliyet Raporumuz ile Finansal Hizmetler kategorisinde Gümüş Ödül kazanmanın yanı sıra "En İyi 20 Türk Faaliyet Raporu" listesine de girdik.

Altın Pusula

2010 yılından beri İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile sürdürdüğümüz, para kazanmak amacıyla çeşitli iş yerlerinde çalışan ilköğretim öğrencilerine yönelik İşimiz Okumak projemiz 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'nde "Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorisinde Altın Pusula Ödülü'ne layık görüldü.

1999 yılından beri Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından başarılı iletişim çalışmalarını ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen, Türkiye'de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programı olan "Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri"ne bu yıl 16 kategori ve 12 alt kategoride toplam 145 proje başvurdu. İşimiz Okumak projemiz, en çok başvurunun yapıldığı "Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorisinde güçlü rakiplerinin arasından sıyrılarak 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülü'nün sahibi oldu.

Hermes Creative Awards

Para kazanmak amacıyla çalışan ilköğretim öğrencilerini, çalışmayı bırakıp tamamen okullarına döndürmek hedefiyle 2010 yılından beri sürdürdüğümüz kurumsal sosyal sorumluluk projemiz "İşimiz Okumak" ile bu yılki "Hermes Creative Awards" yarışmasında Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde "Platin Ödül"e layık görüldük!

"Hermes Creative Awards" 1995 yılından beri Amerika'da "Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği" tarafından düzenleniyor. Yaratıcılığı teşvik eden ve her yıl birçok ülkeden binlerce şirketin başvurduğu yarışmaya, çoğunlukla Kurumsal Pazarlama ve İletişim Birimleri, Reklam Ajansları, Halkla İlişkiler Şirketleri, Prodüksiyon Firmaları, Web Tabanlı Girişimciler ve Freelance çalışan firmalar katılıyor. Bu sene tüm dünyadan 5.600 katılımcının yer aldığı yarışmada, "İşimiz Okumak" projemiz, 3 ayrı ödül kategorisinden (Platin, Altın, Mansiyon) en prestijlisi olan "Platin Ödül"ü almaya hak kazandı.