Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Altın Örümcek Web Ödülleri

2002 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirilen, web ve internet teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen başarılı projelerin ödüllendirildiği, Türkiye'deki ilk ve tek bağımsız organizasyon olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, Ocak ayında yeni tasarımıyla kullanıcılarıyla buluşan www.garantibbvaemeklilik.com.tr web sitemiz ile "Birincilik Ödülü"nün sahibi olduk.

Bu sene 8.si düzenlenen, toplam 33 kategorinin yer aldığı ve yüzlerce kurumun başvurduğu Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, kurumsal web sitemiz  www.garantibbvaemeklilik.com.tr "Sigortacılık" kategorisinde aldığı Altın Örümcek ile toplamda 8 ödülün sahibi oldu.

Altın Örümcek Web Ödülleri

Hobi Kulüpleri projemiz ile 2009'da olduğu gibi, 2010 yılında da Stevie International Business Awards yarışmasında ödüle layık görüldü.

Bu sene 7.si düzenlenen, iş dünyasında kazanılan başarıların birçok farklı alanda ödüllendirildiği, global çapta bir ödül olma özelliğine sahip "Stevie" ödüllerine, 40 ülkeden farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin 2.000'e yakın projesiyle başvuru yapıldı.

Başvurmuş olduğumuz Reklam ve Kampanyalar ile Finansal Hizmetler kategorilerinin her ikisinde de "Yüksek Onur Ödülü"nün sahibi olduk.

Stevie ödülleriyle birlikte, hayata geçtiği 2008 senesinden beri 14. ödülünü kazanan Hobi Kulüpleri projemiz, başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

PRSA Silver Anvil Awards

Hobi Kulüpleri projemiz ile Public Relations Society of America tarafından 60 yıldır düzenlenen, Amerika'da halkla ilişkiler alanında verilen en prestijli ödül organizasyonu olan ve dünyada halkla ilişkiler sektörünün Oscar'ı olarak kabul edilen PRSA Silver Anvil Awards yarışmasında Marketing Consumer Services - Financial Services kategorisinde "Mükemmelik Ödülü"ne layık görüldük.

Toplam 15 ana kategori ve 53 alt kategoriden oluşan, tüm dünyadan yaklaşık 1.500 başvurunun yapılıp 150 projenin finale kaldığı organizasyonda, 77 proje ödül almaya hak kazandı. Hobi Kulüpleri projemiz ile hem 12'nci uluslararası ödülümüzü hem de  Türkiye'de bu kategoride ödül alan iki kurumdan biri olduk.

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri

1999 yılından beri Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından başarılı iletişim çalışmalarını ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen, Türkiye'de halkla ilişkiler sektörünün ilk ve tek ödül programı olan "Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri"nde, 2010 yılında toplam 21 kategoride 200 proje yarıştı. Hobi Kulüpleri projemiz ile "Altın Pusula Ödülü"nü alan kurumlardan biri olduk.