Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Interactive Media Awards

Hobi Kulüpleri'nin iletişim platformu www.hobimlemutluyum.com , ilk ödül yarışması 2006 yılında düzenlenen, web site tasarımında en yüksek standartları temel alan, web tasarım firmaları, reklam ajansları, kurumsal pazarlama departmanları, web tasarımcıları ve grafik sanatçılarından oluşan katılımcı profiline sahip Interactive Media Awards yarışmasında yüzlerce ulusal ve uluslararası şirket arasından sıyrılıp Yaşam Tarzı kategorisinde "Üstün Başarı Ödülü"ne layık görüldü ve 2008 yılında ödül kazanan seçkin firmalardan biri olduk.

Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Ödülü

2006 ve 2007'de olduğu gibi 2008 yılında da Capital Dergisi tarafından "En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi" seçildik.

"En Beğenilen Şirketler Araştırması"na katılan 1.351 orta ve üst düzey yöneticiye göre kaliteli ürün sunan, tasarımcı ve yenilikçi şirketler, itibar liginde ön sıralarda yer almayı hak ettik.

Sektördeki birçok teknolojik ve yenilikçi uygulamanın öncüsü olarak, ödülü bu sene de başka firmaya kaptırmadık.

14th Annual Communicator Awards

Geleneksel ve interaktif medyanın gelişimi için çalışan profesyonellerin oluşturduğu International Academy of the Visual Arts kuruluşu tarafından düzenlenen 14th Annual Communicator Awards yarışmasında, www.garantibbvaemeklilik.com.tr ile Finansal Hizmetlerde Mükemmellik ve Sigorta Hizmetlerinde Mükemmellik kategorilerinde "Altın Ödül" sahibi olduk.

International Academy of the Visual Arts, Alloy, Disney, Estee Lauder, MTV, Coach, Polo Ralph Lauren, Monster.com firmalarından temsilcilerin oluşturduğu ödül jürisi, alanlarında en iyi iletişim örneklerini ödüllendirdiklerini dile getirdi.

Customer Excellence Awards

Microsoft çözümlerinde önemli başarıları ödüllendiren, uluslararası düzeyde düzenlenen Microsoft Convergence 2008 organizasyonunda, Veripark ile birlikte gerçekleştirdiğimiz  Microsoft Dynamics CRM projemiz ile Hizmetler Sektörü Liderliği kategorisinde "Müşteri Mükemmeliyeti Ödülü"ne layık görüldük.

Customer Excellence Awards yarışmasına katılan 130 kurumsal proje arasında ödül kazanan iki Türk şirketinden biri olduk.