Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

WebAward

Online pazarlama faaliyetlerinin standartlarını daha da yükseğe taşımak amacıyla Web Marketing Association tarafından 1997 yılından bu yana düzenlenen, katılımcılarını internette pazarlama, online reklamcılık ve halkla ilişkiler uzmanları ile en iyi web sitesi tasarımcılarının oluşturduğu, dünyanın ilk ve en prestijli web organizasyonu WebAward yarışmasında, "Sigorta Sektöründe Mükemmellik Standardı""Finansal Hizmetlerde Mükemmellik Standardı" ödülleri, kullanıcı dostu ve işlevsel niteliğiyle öne çıkan internet sitemiz www.garantibbvaemeklilik.com.tr'ye verildi.

Interactive Media Awards

Web site tasarımı ve geliştirmede mükemmellik standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Interactive Media Awards yarışmasında, www.garantibbvaemeklilik.com.tr üzerinden sunduğumuz yeniliklerle sektörde farklılaşarak ve müşterilerimize daha iyi hizmet vererek Pazarlama ve Finansal Hizmetler kategorilerinde "Üstün Başarı Ödülü"nü almaya layık görüldük. Pazarlama kategorisinde 473 web sitesi yarıştı ve toplam 9 ödül verildi. Finansal Hizmetler kategorisinde ise 234 web sitesi yarıştı ve toplam 11 ödül sahiplerini buldu. American Express, CNN Money, MTV, Time Warner jürinin önde gelen firmalarıydı.

Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Ödülü

Capital Dergisi'nin 2007 yılında 8'incisini düzenlediği "En Beğenilen Şirketler Araştırması"nda Türkiye`nin en beğenilen ilk 20 şirketi ve 33 sektörün en beğenilen ilk 3 şirketi belirlendi. Emeklilik sektöründe bu yılda zirvede yer aldık.

Garanti BBVA Emeklilik, 2007 yılında aldığı bu ödülle 2 yıl üst üste "En Beğenilen Bireysel Emeklilik Şirketi" seçildi.

W³ Awards

Sanal ortamdaki yeterlilikleri ölçme amacıyla W³ Award Processing Center, International Academy of the Arts ve Internet Week tarafından 2006'dan bu yana web sitesi, pazarlama, video kategorilerinde düzenlenen yarışmada www.garantibbvaemeklilik.com.tr sitemiz ile Finansal Hizmetler kategorisinde "Gümüş Ödül" kazanarak ödüllerimize  bir yenisini daha ekledik.