Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
17 - 18 - 19 Temmuz, 21:30

“Can Erik” Oyunu Tiyatro Sahnesinde!

25 TL
  • Yer: Bornova Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu / Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / Ayvalık Amfi Tiyatro

Program Ortağımız: Etkinlik Zamanı

Can Erik

Nami Esatgil'in yönettiği Can Erik oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.

Kayserili salam, sucuk, pastırma tüccarı Mülayim ve eşi Oya, evlerine yüzsüzce yerleşen Can Erik'i kovmak için uğraşırlarken bir yandan da oyuncu olma meraklısı yan komşu Sabriye'nin anlamsız girişleri ile oyun bir kahkaha tufanına dönüşür. Gülme krizine gireceğiniz  oyunda Mülayim'in saflığına, Oya'nın entellektüelliğine şaşırırken Can Erik'in yüzsüzlüğü tüylerinizi diken diken edecek.

Yazan: Niyazi Gezer 
Yöneten: Nami Esatgil 
Oyuncular: Murat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nami Esatgil,  Efsane Geçen
Süre: 120 dk 
Türü: Aile Komedisi 

2 Perde

Tarih ve Saat: 

·  17 Temmuz Salı, 21:30 / İzmir Bornova Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu

·  18 Temmuz Çarşamba, 21:30 / İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu 

·  19 Temmuz Perşembe, 21:30 / Ayvalık Amfi Tiyatro

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat: 25 TL

Bilinmesi gerekenler

·  Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmaz. Geç kalan izleyicilere ücret iadesi yapılmaz 

·  Oyun sırasında cep telefonu, kayıt cihazı kullanmak yasaktır.

·  Satılan bilet geri alınmaz, değiştirilmez.

·  7 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.