Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29 Temmuz

Yelken Sporu ile Tanışmaya Hazır Olun!

60 TL

Program Ortağımız: Cenoa Sailing

Fiyata dahil olan hizmetler

  • Yelkenli ile seyir

  • Rüzgarsız seyirde kullanılacak yakıt

  • Hava şartlarına göre ihtiyaç duyulması halinde mont, tulum ve can yeleği

Etkinlik Programı

Kalamış Marina B-5 iskelesinde bulunan Garanti BBVA Emeklilik yelkenlisi önünde buluşarak 2 saat sürecek keyifli bir yolculuk için Sarayburnu'na* doğru yol alıyoruz. Seyir boyunca profesyonel eğitmenlerden yelken sporuyla ilgili uygulamalı olarak ders alıyoruz. 2 saatlik keyifli etkinliğimiz sonunda, Kalamış Marina'ya vardığımızda bu güzel günün anıları ile bir sonraki gezide görüşmek üzere ayrılıyoruz.

*Rüzgarın yönüne doğru rotamız değişebilir.

Sarayburnu Rotası

Moda Kadıköy ve Sarayburnu kıyıları.

Adalar Rotası

Kınalı Ada'ya doğru yelken açıyoruz.

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat: 60 TL

Bilinmesi gerekenler

  • Gezinin yapılacağı Garanti BBVA Emeklilik Yelkenlisi Kalamış Marina B-5 iskelesindedir.

  • Spor ayakkabı ile (mümkünse siyah tabanlı olmayan) gelinmesi rica olunur.

  • Etkinlik başlama süresi trafik vs.. gibi nedenlerle 15 dk. gecikmeli olarak başlayabilir.

  • Etkinlik 8 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur. 8 yaş altındaki katılımcılar tekneye alınmayacaktır.

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.