Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
14-16 Ağustos

Gökçeada & Meryem Ana Panayırı Şenlikleri Başlıyor!

1030 TL-1250 TL

Program Ortağı: Antonina Turizm 

Fiyata dahil olan hizmetler

 • Bölgeyi uzman rehber eşliğinde gezme

 • Gökçeada Kale Palace Hotel’de 1 gece yarım pansiyon, 1 gece oda kahvaltı konaklama 

 • 2. Gün Akşam Barba Yorgo Restoranda akşam yemeği

 • Bilgi notları

 • Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri     

 • Otoban, feribot ve otopark ücretleri               

Fiyata dahil olmayan hizmetler

 • Öğle yemekleri

 • Tüm Yemeklerde alınan alkollü/alkolsüz ekstra içecekler

 • Otel ekstraları ve kişisel ekstralar

 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası

Program İçeriğini İncelemek İçin Tıklayın.

1.GÜN 14 AĞUSTOS 2018, SALI

İSTANBUL - KABATEPE - GÖKÇEADA

Sabah saat 06.30’da Kadıköy Haldun Taner Sahnesi önünde ve 07.00’de Harbiye Antonina Turizm önünde misafirlerimizle buluşuyoruz ve araçta alacağımız ikramlar eşliğinde Kabatepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık beş saatlik bir yolculuğun ardından Kabatepe’ye varıyoruz. Feribotumuzu beklerken serbest zamanımız oluyor. Feribot saatimiz geldiğinde Kabatepe’den hareket ediyoruz. Kuzulimanı’na doğru yaklaşırken Kaşkaval Burnu’ndaki üst üste dizilmiş peynir kalıplarını andıran görünümü ile Peynir Kayalıkları’nı görüyoruz. Farklı kültür ve dinlerin buluştuğu, bol oksijen barındıran nefis bir doğaya sahip ve zeytinyağı ile meşhur Gökçeada’ya varıyoruz. Limanda kısa bir panoramik tur yapıyor ve Otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. http://www.hotelkalepalace.com 

2.GÜN 15 AĞUSTOS 2018, ÇARŞAMBA

GÖKÇEADA

Sabah kahvaltısından sonra adanın güney kısmında yer alan, büyük bir kayaya oyulmuş iki antik mezar görmeye gidiyoruz. Adanın tek kaya mezarlarının hikâyesini dinledikten sonra Bulgaristan’dan gelen Türkler için kurulmuş Şirinköy’e ve adanın en batı ucundaki Uğurlu Köyü’ne gidiyoruz. Burada, yemek molası veriyoruz. Molanın ardından, eski ve tek Rum köyü olan Dereköy’e gidiyoruz. Burası, adanın en büyük çamaşırhanesinin bulunduğu, kiliseleri, Rum evleri ile Osmanlı gezgini Piri Reis’in adada bahsettiği iki köyden birisidir. Bu köyler arasında yüksek konumundan dolayı “adanın balkonu” denen Eski Bademli köyü, Antik dönemden kalma bir yerleşim yeri olan Kaleköy, Gökçeada’nın ilk kurulan köyü olan Şahinkaya Köyü gezileri ardından, Zeytinliköy’e gidiyoruz. Bu şirin mekanda dibek kahvesi içip adanın meşhur zeytinyağlarından alabilmek için mola veriyoruz. Molamızın ardından Gökçeada’nın en büyük etkinliği olan Meryem Ana panayırına katılmak için Tepeköy’e doğru yola çıkıyoruz. 15 Ağustos Meryem Ana’nın öldüğü gün olarak anılır ve Hıristiyan inancına göre; ölüm gerçek hayata kavuşmak olarak kabul edildiği için bugün bayram havasında geçmektedir. Bu bayrama katılmak ve Meryem Ana’ya dua etmek için Yunanistan ve diğer ülkelerden bu etkinliğe katılmak için gelirler. Bir gün öncesinden Köy meydanında hazırlıklar başlar masalar kurulur tüm gün boyunca kazanlarda yemekler pişirilir, pişirilen etler akşam civar köylerden ve dışarıdan gelen misafirlere dağıtılır ve kalabalık geç saatlere kadar dans eder, içkilerini yudumlar. Biz de bu cıvıl cıvıl kalabalığı gözlemliyor ve restoranda akşam yemeğini canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Konaklama Kale Palace otelimizde. http://www.hotelkalepalace.com 

3.GÜN 16 AĞUSTOS 2018, PERŞEMBE

GÖKÇEADA - İSTANBUL

Güzel bir kahvaltı sonrası serbest zaman alıyoruz. Ardından merkezde panoramik bir tur yaparak alışveriş imkânı elde ediyor ve Gökçeada’ya son bir kez bakıyoruz. Dönüşte adanın meşhur “efibadem kurabiyesini” almak için mola verdikten sonra Feribot İskelesi’nden hareket ediyor ve akşamüstü İstanbul’a varıyoruz. 

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat:

İki Kişilik Odada Kişi başı: 1.050 ₺

Tek Kişilik                            : 1.250 ₺

Üç Kişilik Odada Kişi başı: 1.030 ₺ 

*Ödemeler nakit veya kredi kartı ile tek çekim şeklinde alınmaktadır. 

Bilinmesi gerekenler

 • Tur kaydı ödemenin yapılması ile kesinlik kazanır. Seyahat sigortasının geçerli olabilmesi için turdan önce “Tur katılım sözleşmesi” imzalanması gerekmektedir.

 • Mücbir sebepler dışında Tur Katılım sözleşmesin deki iptal-iade koşulları geçerlidir.

 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.

 • Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre belirlenir. Turumuz en az 15 yetişkinin katılımı ile gerçekleşecektir.

 • Acentemiz zorunlu durumlarda tur içeriğine sadık kalmak koşuluyla tur programında değişiklik yapabilir.

 • Tüm turlarımızda profesyonel turist rehberi yer almaktadır.

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.