Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Program Ortağımız:  Açık Diyalog İstanbul

16 Şubat Cumartesi, 14:00-16:00

Elçin Ekinci İle Ahşap Formlar Heykel Atölyesi!

120 TL
 • Ahşap Formlar Heykel Atölyesi
 • Sanatçı ve deneyimli eğitmen Elçin Ekinci ile gerçekleştirilecek olan Çocuklar için Ahşap Formlar Heykel atölyelerinde, çocukları gündelik hayatta karşılarına çıkan temel kavramların dünyasında yolculuğa çıkarırken, bu kavramlar üzerinde birlikte düşünmek, odaklanmak ve beraberinde yaratıcı üretimler ile derinleşmek için kurgulanmıştır. Çocuklar, atölyede malzemenin deneyim imkanlarıyla düşünerek, üç boyutlu bir yaratım ve ifade zeminine sahip olacaklardır.
 •  
 • Elçin Ekinci Hakkında
 • 1980 doğumlu Elçin Ekinci, Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Bileşik Sanatlar bölümünde lisans eğitiminden sonra İtalya Accademia di Belle Arti L’Aquila ve Marmara Üniversitesi GSF Heykel bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Projelerinde; insan doğası, kültür kavramının kurgu ve konstrüksiyonunu beden ve kent politikalarını araştırıyor.  Çalışmaları genellikle anlatı ve diyalog etrafında şekillenen sanatçının araştırma ve düşünme süreci metinlerden, fotoğraf, video ve heykel enstalasyon gibi farklı medyumlardan oluşuyor. Yurtdışı ve yurtiçinde katıldığı sergiler arasında, Anı/Anlatı (Sabancı Kasa Galeri,2016), “Kilit Taşı” (RemArtSpace,2016), “Saklı” (Alan İstanbul,2015), “Düzenin Doğası” (Daire Galeri, 2014), Mamut Art Project (2015), “Fikirler Suça Dönüşünce” (Depo, 2010), “Kentin Üzerinde” (Milano, 2008) , Rotary International Italya (Arcevia, 2007) yer alıyor. Ekinci, sanat çalışmalarının yanı sıra çocuklar ve erişkinler için atölye çalışmalarını çeşitli kurum ve oluşumlarda sürdürmektedir. İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde ilk defa hayata geçen yaz okulunun (2006) proje tasarımında yer almış ve eğitmenliğini yapmıştır. O zamandan bu yana sanatçı atölyeleri kapsamında İstanbul Modern ve çeşitli kurumlarda çocuklar ve erişkinler ile atölye programlarına devam etmektedir.
 •  

Bilinmesi Gerekenler

  • Atölyemiz 6-11 ve 12-14 yaş grupları için uygundur.
Önemli notlar
  • Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.
  • Garanti Emeklilik Yaşa avantajlarından Garanti Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir. Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.
  • Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.
  • Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.
  • Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.
  • Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.
  • Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u, 18:00-20:00 arası 444 0 336'yı arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.